ZÁPAS
17.12.16 | semifinále | Romain Barbosa | Tal Goldengoren | 6-0, 6-3 | Israel F18 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Romain Barbosa | Tal Goldengoren | |
1. podanie % | 27/39 (69%) | 49/61 (80%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/27 (74%) | 20/49 (41%) |
Vyhrané body z 2.podania | 3/12 (25%) | 3/12 (25%) |
Vyhrané break-bally | 7/15 (47%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 38/61 (62%) | 16/39 (41%) |
Vyhrané body celkom | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 5 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Romain Barbosa vs. Tal Goldengoren - Vzájomné zápasy
17.12.16 | semifinále | Romain Barbosa | Tal Goldengoren | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Israel F18 | tvrdý |
Romain Barbosa form & Tal Goldengoren form
Romain Barbosa - posledné zápasy
M15 Koksijde - antuka | ||||
17.08.19 semifinále | vs. Gauthier Onclin | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.08.19 štvrťfinále | vs. Karl Friberg | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-1, 2-0, Denys Klok - skreč | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Dan Added | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.18 kvalifik. | vs. Benjamin Bonzi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Uladzimir Ignatik | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.18 1. kolo kval. | vs. Quentin Robert (1994) | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Portugal F18 - tvrdý | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Marek Gengel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.18 1. kolo | vs. Francisco Cabral | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Belgium F9 - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Victor Ouvrard | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Belgium F8 - antuka | ||||
19.08.18 finále | vs. Matias Zukas | 4-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
18.08.18 semifinále | vs. Benjamin Dhoe | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.18 štvrťfinále | vs. Michael Geerts | 4-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
16.08.18 2. kolo | vs. Flemming Peters | 6-2, 6-76, 6-0 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F15 - tvrdý | ||||
15.06.18 štvrťfinále | vs. Clement Geens | 4-6, 1-2, - Romain Barbosa - skreč | detail zápasu | |
14.06.18 2. kolo | vs. Fernando Bogajo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.18 1. kolo | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-76, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Diego Le Gal Perez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Arturo Schmidt | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
Mestre Challenger - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Thiemo de Bakker | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F10 - antuka | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Mario Vilella Martinez | 6-2, 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
24.04.18 1. kolo | vs. Jorge Hernando-Ruano | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Spain F9 - antuka | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Steven Diez | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
Portugal F6 - tvrdý | ||||
28.03.18 2. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 7-5, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
27.03.18 1. kolo | vs. Carlos Eduardo Severino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Portugal F5 - tvrdý | ||||
24.03.18 štvrťfinále | vs. Lloyd Harris | 4-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
22.03.18 2. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 3-6, 6-2, 7-61 | detail zápasu |
Tal Goldengoren - posledné zápasy
Israel F13 - tvrdý | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Igor Smilansky | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-76, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.18 kvalifik. | vs. Ori Maior | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Alec Deckers | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Alex Brenner | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
03.10.18 2. kolo | vs. Alon Elia | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Rotem Sobol | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.18 kvalifik. | vs. Yaron Guberman | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Yaniv Gutman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
22.05.17 1. kolo | vs. Albano Olivetti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
17.05.17 2. kolo | vs. Michal Konecny | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.17 1. kolo | vs. Simeon Rossier | 4-6, 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
09.05.17 1. kolo | vs. Javier Pulgar-Garcia | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
05.05.17 štvrťfinále | vs. Matias Franco Descotte | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.05.17 2. kolo | vs. Edan Leshem | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
03.05.17 1. kolo | vs. Eitan Dray | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
25.04.17 1. kolo | vs. Luca Gelhardt | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
29.03.17 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.17 1. kolo | vs. Sean Hodkin | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
22.03.17 2. kolo | vs. Enzo Couacaud | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.17 1. kolo | vs. Alon Elia | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
18.03.17 semifinále | vs. Enzo Couacaud | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.17 štvrťfinále | vs. Ben Patael | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.17 2. kolo | vs. Mor Bulis | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.17 1. kolo | vs. Levente Godry | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
17.12.16 semifinále | vs. Romain Barbosa | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.12.16 štvrťfinále | vs. John Lamble | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.12.16 2. kolo | vs. Edan Leshem | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.16 1. kolo | vs. Roy Zwillinger | 6-0, 6-1 | detail zápasu |