ZÁPAS
24.11.17 | štvrťfinále | Romain Barbosa | Menelaos Efstathiou | 6-4, 6-1 | Egypt F35 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Romain Barbosa | Menelaos Efstathiou | |
1. podanie % | 36/54 (67%) | 36/47 (77%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/36 (72%) | 18/36 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/18 (67%) | 7/11 (64%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 22/47 (47%) | 16/54 (30%) |
Vyhrané body celkom | 60/101 (59%) | 41/101 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 8 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Romain Barbosa vs. Menelaos Efstathiou - Vzájomné zápasy
24.11.17 | štvrťfinále | Romain Barbosa | Menelaos Efstathiou | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Egypt F35 | tvrdý |
Romain Barbosa form & Menelaos Efstathiou form
Romain Barbosa - posledné zápasy
M15 Koksijde - antuka | ||||
17.08.19 semifinále | vs. Gauthier Onclin | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.08.19 štvrťfinále | vs. Karl Friberg | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-1, 2-0, Denys Klok - skreč | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Dan Added | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.18 kvalifik. | vs. Benjamin Bonzi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Uladzimir Ignatik | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.18 1. kolo kval. | vs. Quentin Robert (1994) | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Portugal F18 - tvrdý | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Marek Gengel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.18 1. kolo | vs. Francisco Cabral | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Belgium F9 - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Victor Ouvrard | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Belgium F8 - antuka | ||||
19.08.18 finále | vs. Matias Zukas | 4-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
18.08.18 semifinále | vs. Benjamin Dhoe | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.18 štvrťfinále | vs. Michael Geerts | 4-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
16.08.18 2. kolo | vs. Flemming Peters | 6-2, 6-76, 6-0 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F15 - tvrdý | ||||
15.06.18 štvrťfinále | vs. Clement Geens | 4-6, 1-2, - Romain Barbosa - skreč | detail zápasu | |
14.06.18 2. kolo | vs. Fernando Bogajo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.18 1. kolo | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-76, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Diego Le Gal Perez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Arturo Schmidt | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
Mestre Challenger - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Thiemo de Bakker | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F10 - antuka | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Mario Vilella Martinez | 6-2, 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
24.04.18 1. kolo | vs. Jorge Hernando-Ruano | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Spain F9 - antuka | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Steven Diez | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
Portugal F6 - tvrdý | ||||
28.03.18 2. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 7-5, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
27.03.18 1. kolo | vs. Carlos Eduardo Severino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Portugal F5 - tvrdý | ||||
24.03.18 štvrťfinále | vs. Lloyd Harris | 4-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
22.03.18 2. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 3-6, 6-2, 7-61 | detail zápasu |
Menelaos Efstathiou - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sergis Kyratzis | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Jakub Nicod | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Constantinos Koshis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Billy Harris | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yanki Erel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Enzo Wallart | 6-77, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Aristotelis Thanos | 6-78, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.07.23 štvrťfinále | vs. Alexis Gautier | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Egor Agafonov | 4-6, 6-3, 3-0, Egor Agafonov - skreč | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Alex Degabriele | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Anas Mazdrashki | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Pierre Yves Bailly | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 East - tvrdý I. | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Alexander Kotzen | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Jeremy Schifris | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Winston - tvrdý I. | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Mitchell Harper | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
06.11.22 finále | vs. Shunsuke Mitsui | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.22 semifinále | vs. Osgar O'Hoisin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.22 štvrťfinále | vs. Damien Salvestre | 5-1, Damien Salvestre - skreč | detail zápasu |