ZÁPAS
10.07.18 | 1. kolo | Rogerio Dutra Da Silva | Alexey Vatutin | 7-68, 7-5 | Braunschweig Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Rogerio Dutra Da Silva | Alexey Vatutin | |
1. podanie % | 59/96 (61%) | 74/118 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/59 (63%) | 42/74 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/37 (46%) | 19/44 (43%) |
Vyhrané break-bally | 6/15 (40%) | 5/11 (45%) |
Vyhrané body z returnu | 57/118 (48%) | 42/96 (44%) |
Vyhrané body celkom | 111/214 (52%) | 103/214 (48%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Rogerio Dutra Da Silva | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Rogerio Dutra Da Silva | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rogerio Dutra Da Silva | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], A-40, 40-40, A-40 | ||
2-4 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rogerio Dutra Da Silva | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Rogerio Dutra Da Silva | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rogerio Dutra Da Silva | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Alexey Vatutin | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5, 6-6, 7-6, 7-7, 7-8, 8-8, 9-8 | ||
7-68 |
2 | ||
Rogerio Dutra Da Silva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rogerio Dutra Da Silva | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Rogerio Dutra Da Silva | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Rogerio Dutra Da Silva | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Rogerio Dutra Da Silva | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rogerio Dutra Da Silva | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Rogerio Dutra Da Silva vs. Alexey Vatutin - Vzájomné zápasy
10.07.18 | 1. kolo | Rogerio Dutra Da Silva | Alexey Vatutin | 7-68, 7-5 | detail zápasu | Braunschweig Challenger | antuka |
Rogerio Dutra Da Silva form & Alexey Vatutin form
Rogerio Dutra Da Silva - posledné zápasy
Banja Luka - antuka | ||||
11.09.19 2. kolo | vs. Guilherme Clezar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 2-6, 3-4, - Rogerio Dutra Da Silva - skreč | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Peter Polansky | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
04.08.19 finále | vs. Nikola Milojevic | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
03.08.19 semifinále | vs. Tomas Machac | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.08.19 štvrťfinále | vs. Nino Serdarusic | 6-75, 6-3, 2-0, Nino Serdarusic - skreč | detail zápasu | |
01.08.19 3. kolo | vs. Filippo Baldi | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
30.07.19 2. kolo | vs. Petr Nouza | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Prague Challenger - antuka | ||||
24.07.19 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
18.07.19 3. kolo | vs. Jan Satral | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.19 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
09.07.19 2. kolo | vs. Federico Coria | 4-6, 2-4, - Rogerio Dutra Da Silva - skreč | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo | vs. Viktor Galovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
26.06.19 2. kolo kval. | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Evan Hoyt | 7-610, 7-65 | detail zápasu | |
Ludwigshafen Challenger - antuka | ||||
02.07.19 2. kolo | vs. Daniel Gimeno-Traver | 6-3, 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo | vs. Aleksandr Nedovyesov | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
08.05.19 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo | vs. Guilherme Clezar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
07.03.19 3. kolo | vs. Thomaz Bellucci | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.19 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
17.02.19 kvalifik. | vs. Juan Ignacio Londero | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.19 1. kolo kval. | vs. Matteo Donati | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.02.19 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.19 kvalifik. | vs. Cameron Norrie | 6-76, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
09.02.19 1. kolo kval. | vs. Casper Ruud | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
01.02.19 | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
24.01.19 3. kolo | vs. Facundo Arguello | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Alexey Vatutin - posledné zápasy
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Raphael Collignon | 6-4, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alec Beckley | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Fajing Sun | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Alexis Gautier | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-62, 1-4, - Alexey Vatutin - skreč | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Andrea Picchione | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Gergely Madarasz | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Matt Ponchet | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Mark Wallner | 3-6, 7-66, 1-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
29.10.23 finále | vs. Tom Paris | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Tim Handel | 6-3, 6-1 | detail zápasu |