Roee Benya vs. Emmanuel Luria 13.05.2019

Roee Benya vs. Emmanuel Luria 13.05.2019 - M15 Heraklion - porovnanie

ZÁPAS

13.05.191. kolo kval.Roee Benya Emmanuel Luria 6-4, 2-6, 10-6 Greece M15 Heraklion tvrdý

ŠTATISTIKY

10-6

Roee Benya
Izrael
18.02.00, 19 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
29.07.98, 20 rokov







Emmanuel Luria
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Roee Benya vs. Emmanuel Luria - Vzájomné zápasy

13.05.191. kolo kval.Roee BenyaEmmanuel Luria6-4, 2-6, 10-6 detail zápasuGreece M15 Heraklion tvrdý

Roee Benya - posledné zápasy

Greece M15 Heraklion - tvrdý
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Calum Puttergill2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
14.05.19
kvalifik.
vs. Boris Pokotilov5-7, 4-6 prehradetail zápasu
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria6-4, 2-6, 10-6 výhradetail zápasu
Bulgaria M15 Sozopol - tvrdý
08.05.19
1. kolo
vs. Benjamin Niv7-67, 3-6, 5-7 prehradetail zápasu
07.05.19
kvalifik.
vs. Cosmin Ontica7-66, 1-6, 10-8 výhradetail zápasu
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Nicolas Demeroutis6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael M15 Tel - tvrdý
26.03.19
kvalifik.
vs. Aliaksandr Liaonenka5-7, 4-6 prehradetail zápasu
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar2-0, Gilad Tamar - skrečvýhradetail zápasu
Greece Greece F6 - tvrdý
27.10.18
1. kolo kval.
vs. George Davies4-6, 0-3, - Roee Benya - skrečprehradetail zápasu
Izrael Israel F14 - tvrdý
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Shahar Elbaz3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F13 - tvrdý
08.10.18
kvalifik.
vs. Julius Tverijonas4-6, 0-6 prehradetail zápasu
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi6-4, 3-6, 7-5 výhradetail zápasu
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Yam Bruhin6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
03.10.18
2. kolo
vs. Igor Smilansky1-6, 7-5, 4-6 prehradetail zápasu
01.10.18
1. kolo
vs. Gilad Tamar4-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael Israel F6 - tvrdý
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Lior Goldenberg1-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F5 - tvrdý
01.05.18
1. kolo
vs. Roi Ginat2-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F4 - tvrdý
24.04.18
kvalifik.
vs. Nikolay Kolobaev5-7, 1-6 prehradetail zápasu
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Ram Kapach3-6, 7-5, 7-5 výhradetail zápasu
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Tom Abelevich6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael Israel F3 - tvrdý
19.03.18
kvalifik.
vs. Nikolay Kolobaev6-73, 0-6 prehradetail zápasu
19.03.18
2. kolo kval.
vs. Nevo Gabriely7-64, 6-4 výhradetail zápasu
18.03.18
1. kolo kval.
vs. Diego Matos5-7, 7-64, 7-63 výhradetail zápasu
Izrael Israel F2 - tvrdý
14.03.18
1. kolo
vs. Alexey Aleshchev3-6, 6-74 prehradetail zápasu
Izrael Israel F1 - tvrdý
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Aidan Talcott4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F17 - tvrdý
04.12.17
1. kolo kval.
vs. Yaron Guberman4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F16 - tvrdý
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Uri Vodavoz4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F15 - tvrdý
30.10.17
kvalifik.
vs. Thomas Colautti1-6, 4-6 prehradetail zápasu
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Nikolay Kolobaev Nikolay Kolobaev - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
Izrael Israel F14 - tvrdý
23.10.17
1. kolo kval.
vs. Michael Migel6-1, 6-2 výhradetail zápasu

Emmanuel Luria - posledné zápasy

Greece M15 Heraklion - tvrdý
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Roee Benya4-6, 6-2, 6-10 prehradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
09.05.19
2. kolo
vs. Jonas Trinker1-6, 4-6 prehradetail zápasu
08.05.19
1. kolo
vs. Sergis Kyratzis6-3, 1-6, 5-4, Sergis Kyratzis - skrečvýhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
29.04.19
1. kolo kval.
vs. Kuzey Cekirge1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
23.04.19
kvalifik.
vs. Elliott Farmer3-6, 2-6 prehradetail zápasu
22.04.19
1. kolo kval.
vs. Noah Prehn6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael M15 Tel - tvrdý
26.03.19
kvalifik.
vs. Worarin Kumthonkittikul6-4, 2-6, 2-10 prehradetail zápasu
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Greece Greece F8 - tvrdý
13.11.18
1. kolo
vs. Erik Crepaldi2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Greece Greece F7 - tvrdý
07.11.18
1. kolo
vs. Petros Tsitsipas2-6, 6-75 prehradetail zápasu
05.11.18
kvalifik.
vs. Gabriele Maria Noce3-6, 5-7 prehradetail zápasu
04.11.18
2. kolo kval.
vs. Christian Braun6-2, 6-2 výhradetail zápasu
03.11.18
1. kolo kval.
vs. Alexey Dubinin6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Greece Greece F6 - tvrdý
30.10.18
1. kolo
vs. Pedro Vives Marcos3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F14 - tvrdý
17.10.18
1. kolo
vs. Baptiste Crepatte2-6, 3-6 prehradetail zápasu
14.10.18
kvalifik.
vs. Ran Amar2-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Tuval Barak6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael Israel F13 - tvrdý
09.10.18
1. kolo
vs. Ryan Nijboer3-6, 2-6 prehradetail zápasu
08.10.18
kvalifik.
vs. Alexander Gaponenko7-5, 6-4 výhradetail zápasu
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Rayne Roselt6-1, 6-2 výhradetail zápasu
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Eitan Dray6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Tal Goldengoren2-6, 3-6 prehradetail zápasu
Turkey Turkey F28 - antuka
20.09.18
2. kolo
vs. Jim Walder2-6, 0-6 prehradetail zápasu
18.09.18
1. kolo
vs. Oleg Besednikov7-5, 4-6, 7-65 výhradetail zápasu
Thailand Thailand F3 - tvrdý
03.09.18
1. kolo
vs. Tonkla Mulada1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Thailand Thailand F2 - tvrdý
26.08.18
2. kolo kval.
vs. Tonkla Mulada0-6, 3-6 prehradetail zápasu
Thailand Thailand F1 - tvrdý
18.08.18
2. kolo kval.
vs. Nawakarn Khunjan3-6, 0-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F11 - tvrdý
28.06.18
2. kolo
vs. Yannai Barkai3-6, 1-6 prehradetail zápasu
26.06.18
1. kolo
vs. Yair Sarouk7-5, 7-5 výhradetail zápasu
Izrael Israel F10 - tvrdý
20.06.18
2. kolo
vs. Constantin Bittoun Kouzmine1-6, 2-6 prehradetail zápasu
<