ZÁPAS
26.03.18 | kvalifik. | Robin Stanek | Pelle Boerma | 6-1, 6-4 | Portugal F6 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Robin Stanek | Pelle Boerma | |
1. podanie % | 36/50 (72%) | 27/46 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/36 (83%) | 16/27 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/14 (57%) | 10/19 (53%) |
Vyhrané body z returnu | 20/46 (43%) | 12/50 (24%) |
Vyhrané body celkom | 58/96 (60%) | 38/96 (40%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esá | 2 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Robin Stanek | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Pelle Boerma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Robin Stanek | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Pelle Boerma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Robin Stanek | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Robin Stanek | 4-1 | |
Robin Stanek | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Robin Stanek | 0-0 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
Robin Stanek | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Robin Stanek | 1-1 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Robin Stanek | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Pelle Boerma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Robin Stanek | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Pelle Boerma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Robin Stanek | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Pelle Boerma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Robin Stanek | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
18.02.97, 27 rokov
18.02.97, 27 rokov
Robin Stanek vs. Pelle Boerma - Vzájomné zápasy
26.03.18 | kvalifik. | Robin Stanek | Pelle Boerma | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Portugal F6 | tvrdý |
Robin Stanek form & Pelle Boerma form
Robin Stanek - posledné zápasy
M25 Pardubice - antuka | ||||
24.09.21 štvrťfinále | vs. Eric Vanshelboim | 7-62, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.21 2. kolo | vs. Milan Welte | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.09.21 1. kolo | vs. Jan Satral | 6-3, 2-1, Jan Satral - skreč | detail zápasu | |
M25 Ricany - antuka | ||||
04.09.21 semifinále | vs. Zsombor Piros | 1-5, - Robin Stanek - skreč | detail zápasu | |
03.09.21 štvrťfinále | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.09.21 2. kolo | vs. Kaichi Uchida | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
01.09.21 1. kolo | vs. Matyas Cerny | 6-75, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Stefan Palosi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
20.08.21 štvrťfinále | vs. Tomas Liska | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.21 2. kolo | vs. Matvey Minin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
10.06.21 1. kolo | vs. Stefan Micov | 0-6, - Robin Stanek - skreč | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Jan Satral | 5-7, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
18.05.21 kvalifik. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Jakub Mensik | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Jan Satral | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Robert Rumler | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jesus Echevarri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
30.10.20 štvrťfinále | vs. Uladzimir Ignatik | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.20 2. kolo | vs. Dan Added | 6-1, 2-1, Dan Added - skreč | detail zápasu | |
28.10.20 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.10.20 kvalifik. | vs. Sebastian Gima | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 6-1, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Matic Spec | 2-0, - Robin Stanek - skreč | detail zápasu |
Pelle Boerma - posledné zápasy
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Denis Rogov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Ottaviano Martini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.01.20 kvalifik. | vs. Mayeul Darras | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
05.01.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Lucas Hellfritsch | 7-63, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Mauro De Maio | 6-72, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-75, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Filip Michl | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.09.19 kvalifik. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Anton Desyatnik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Bart Stevens | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Danilo Krunic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Bybel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Grasse - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | detail zápasu |