ZÁPAS
25.08.20 | 1. kolo | Robin Stanek | Flemming Peters | 6-2, 6-2 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Flemming Peters | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Robin Stanek | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Flemming Peters | |
0-0 | ||
Robin Stanek | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Flemming Peters | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Robin Stanek | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Flemming Peters | |
0-0 | ||
Robin Stanek | 5-2 | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Flemming Peters | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Robin Stanek | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Flemming Peters | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Robin Stanek | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
4-0 | Flemming Peters | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-A, 40-40 | ||
Robin Stanek | 4-1 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
5-1 | Flemming Peters | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
5-2 | Flemming Peters | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
24.10.95, 28 rokov
11 435 $
24.10.95, 28 rokov
11 435 $
Robin Stanek vs. Flemming Peters - Vzájomné zápasy
25.08.20 | 1. kolo | Robin Stanek | Flemming Peters | 6-2, 6-2 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Robin Stanek form & Flemming Peters form
Robin Stanek - posledné zápasy
M25 Pardubice - antuka | ||||
24.09.21 štvrťfinále | vs. Eric Vanshelboim | 7-62, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.21 2. kolo | vs. Milan Welte | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.09.21 1. kolo | vs. Jan Satral | 6-3, 2-1, Jan Satral - skreč | detail zápasu | |
M25 Ricany - antuka | ||||
04.09.21 semifinále | vs. Zsombor Piros | 1-5, - Robin Stanek - skreč | detail zápasu | |
03.09.21 štvrťfinále | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.09.21 2. kolo | vs. Kaichi Uchida | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
01.09.21 1. kolo | vs. Matyas Cerny | 6-75, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Stefan Palosi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
20.08.21 štvrťfinále | vs. Tomas Liska | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.21 2. kolo | vs. Matvey Minin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
10.06.21 1. kolo | vs. Stefan Micov | 0-6, - Robin Stanek - skreč | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Jan Satral | 5-7, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
18.05.21 kvalifik. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Jakub Mensik | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Jan Satral | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Robert Rumler | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jesus Echevarri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
30.10.20 štvrťfinále | vs. Uladzimir Ignatik | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.20 2. kolo | vs. Dan Added | 6-1, 2-1, Dan Added - skreč | detail zápasu | |
28.10.20 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.10.20 kvalifik. | vs. Sebastian Gima | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 6-1, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Matic Spec | 2-0, - Robin Stanek - skreč | detail zápasu |
Flemming Peters - posledné zápasy
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. George Houghton | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 6-2, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
20.09.21 kvalifik. | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Ervin Haris Eminefendic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
24.08.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Zachary Eisinga | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 1-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Lilian Breut | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Karl Friberg | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Jumpei Yamasaki | Jumpei Yamasaki - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Tom Gangov | 2-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 7-65, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Manuel Mazza | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Michael Geerts | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Robin Stanek | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Tom Schonenberg | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Alexander Mannapov | 4-6, 7-64, 6-0 | detail zápasu |