Roberto Ortega-Olmedo vs. Sergio Martos Gornes 18.06.2020

Roberto Ortega-Olmedo vs. Sergio Martos Gornes 18.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnanie

ZÁPAS

18.06.201. koloRoberto Ortega-Olmedo Sergio Martos Gornes 6-3, 6-3 All Lower antuka

ŠTATISTIKY

1
1-1Sergio Martos Gornes Sergio Martos Gornes podáva
0-0
Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva1-2
0-0, 30-0, 40-15
2-2Sergio Martos Gornes Sergio Martos Gornes podáva
0-0, 15-15, 30-30, 40-40
Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva2-3
0-0, 0-15, 15-15
3-3Sergio Martos Gornes Sergio Martos Gornes podáva
0-0, 15-15, 40-15[BP]
Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva4-3
0-0, 15-0, 40-0
5-3Sergio Martos Gornes Sergio Martos Gornes podáva
0-0
6-3
2
Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva0-0
0-0, 30-0
1-0Sergio Martos Gornes Sergio Martos Gornes podáva
0-0, 0-15, 0-30, 40-30[BP]
Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva1-1
0-0, 0-30, 15-40[BP], 40-40
2-1Sergio Martos Gornes Sergio Martos Gornes podáva
0-0
Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva3-1
0-0, 30-0
4-1Sergio Martos Gornes Sergio Martos Gornes podáva
0-0, 0-30, 30-30
Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva4-2
0-0
5-2Sergio Martos Gornes Sergio Martos Gornes podáva
0-0, 0-15, 30-30
Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva5-3
0-0, 0-30, 30-30, 30-40[BP]
6-3

Roberto Ortega-Olmedo
Španielsko
14.04.91, 29 rokov




275
166
241 685 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
19.10.94, 25 rokov




895
18
76 754 $
Sergio Martos Gornes
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Roberto Ortega-Olmedo vs. Sergio Martos Gornes - Vzájomné zápasy

18.06.201. koloRoberto Ortega-OlmedoSergio Martos Gornes6-3, 6-3 detail zápasu All Lower antuka
02.06.17štvrťfináleRoberto Ortega-OlmedoSergio Martos Gornes6-2, 6-2 detail zápasuTurkey Turkey F21 antuka
11.08.142. koloRoberto Ortega-OlmedoSergio Martos Gornes6-2, 6-4 detail zápasuSpain Spain F22 tvrdý
30.06.141. koloRoberto Ortega-OlmedoSergio Martos Gornes1-6, 6-3, 6-1 detail zápasuSpain Spain F16 tvrdý

Roberto Ortega-Olmedo - posledné zápasy

All Lower - antuka
20.06.20
1. kolo
vs. Adria Soriano Barrera6-3, 6-1 výhradetail zápasu
19.06.20
1. kolo
vs. Kuzey Cekirge6-2, 4-6, 10-12 prehradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Miguel Damas6-2, 6-1 výhradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Sergio Martos Gornes6-3, 6-3 výhradetail zápasu
17.06.20
1. kolo
vs. Bernabe Zapata Miralles6-4, 1-6, 1-6 prehradetail zápasu
16.06.20
1. kolo
vs. Miguel Damas6-7, 5-7 prehradetail zápasu
JAR Potchefstroom Challenger - tvrdý
11.03.20
1. kolo
vs. Jack Draper5-7, 3-6 prehradetail zápasu
JAR M25 Potchefstroom - tvrdý
06.03.20
štvrťfinále
vs. Sadio Doumbia6-3, 3-6, 0-6 prehradetail zápasu
05.03.20
2. kolo
vs. Sidharth Rawat6-3, 6-2 výhradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Carl Roothman6-2, 6-0 výhradetail zápasu
USA Columbus Challenger - tvrdý I.
24.02.20
1. kolo
vs. Diego Hidalgo6-75, 2-6 prehradetail zápasu
Mexico Morelos Challenger - tvrdý
21.02.20
štvrťfinále
vs. Juan Pablo Ficovich6-3, 5-7, 5-7 prehradetail zápasu
20.02.20
3. kolo
vs. Dmitry Popko7-5, 1-6, 6-0 výhradetail zápasu
19.02.20
2. kolo
vs. Gerardo Lopez Villasenor7-5, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
USA Cleveland Challenger - tvrdý I.
10.02.20
1. kolo
vs. Donald Young4-6, 6-3, 3-6 prehradetail zápasu
France Quimper Challenger - tvrdý I.
30.01.20
3. kolo
vs. Lukas Lacko2-6, 2-6 prehradetail zápasu
28.01.20
2. kolo
vs. Luca Vanni7-64, 6-1 výhradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
16.01.20
1. kolo kval.
vs. Filip Horansky6-4, 5-7, 4-6 prehradetail zápasu
France Rennes Challenger - tvrdý I.
24.01.20
štvrťfinále
vs. Tobias Kamke3-6, 3-6 prehradetail zápasu
23.01.20
3. kolo
vs. Evan Furness4-6, 6-2, 7-5 výhradetail zápasu
21.01.20
2. kolo
vs. Dan Added7-60, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
30.11.19
semifinále
vs. Daniel Michalski4-6, 4-6 prehradetail zápasu
29.11.19
štvrťfinále
vs. Peter Nagy6-1, 6-3 výhradetail zápasu
28.11.19
2. kolo
vs. Fabio Coelho6-0, 6-4 výhradetail zápasu
27.11.19
1. kolo
vs. Stefano Battaglino6-1, 7-65 výhradetail zápasu
Portugal Maia Challenger - antuka
19.11.19
1. kolo
vs. Nuno Borges1-6, 6-79 prehradetail zápasu
India Pune Challenger - tvrdý
16.11.19
semifinále
vs. Jay Clarke3-6, 2-6 prehradetail zápasu
15.11.19
štvrťfinále
vs. Tim Van Rijthoven7-67, Tim Van Rijthoven - skrečvýhradetail zápasu
14.11.19
3. kolo
vs. Shuichi Sekiguchi6-2, 6-4 výhradetail zápasu
13.11.19
2. kolo
vs. Anirudh Chandrasekar6-3, 6-2 výhradetail zápasu

Sergio Martos Gornes - posledné zápasy

All Lower - antuka
20.06.20
1. kolo
vs. Kuzey Cekirge4-6, 6-4, 4-6 prehradetail zápasu
19.06.20
1. kolo
vs. Adria Soriano Barrera6-77, 6-1, 10-5 výhradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Roberto Ortega-Olmedo3-6, 3-6 prehradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Bernabe Zapata Miralles5-7, 1-6 prehradetail zápasu
17.06.20
1. kolo
vs. Miguel Damas2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Spain M25 Murcia - antuka
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Zakhar Trapeznikov4-6, 6-0, 5-10 prehradetail zápasu
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Lluis Dolz6-4, 5-0, Lluis Dolz - skrečvýhradetail zápasu
Romania Sibiu Challenger - antuka
18.09.19
2. kolo
vs. Laurent Lokoli1-6, 2-6 prehradetail zápasu
16.09.19
kvalifik.
vs. Jaroslav Pospisil5-7, 3-6 prehradetail zápasu
Spain Seville Challenger - antuka
09.09.19
kvalifik.
vs. Gerard Granollers1-6, 3-6 prehradetail zápasu
Spain M25 Oviedo - antuka
05.09.19
štvrťfinále
vs. Jose Hernandez-Fernandez4-6, 2-6 prehradetail zápasu
04.09.19
2. kolo
vs. Evgeny Tyurnev1-6, 6-3, 7-63 výhradetail zápasu
03.09.19
1. kolo
vs. Daniel Labrador6-0, 3-6, 6-1 výhradetail zápasu
02.09.19
kvalifik.
vs. Lawrence Bataljin6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Spain M25+H Pozoblanco - tvrdý
07.08.19
1. kolo
vs. Eduardo Struvay7-66, 6-77, 6-73 prehradetail zápasu
06.08.19
kvalifik.
vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Spain Segovia Challenger - tvrdý
29.07.19
kvalifik.
vs. Walter Trusendi1-6, 6-75 prehradetail zápasu
Spain M25 Denia - antuka
25.07.19
2. kolo
vs. Carlos Alcaraz Garfia2-6, 4-6 prehradetail zápasu
24.07.19
1. kolo
vs. Andrey Chepelev6-2, 6-4 výhradetail zápasu
23.07.19
kvalifik.
vs. Kuzey Cekirge2-6, 6-0, 10-8 výhradetail zápasu
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Vicente Oliver Moratalla6-0, 7-5 výhradetail zápasu
Holland Amersfoort Challenger - antuka
15.07.19
kvalifik.
vs. Igor Sijsling1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Spain M25 Getxo - antuka
11.07.19
2. kolo
vs. Michael Geerts6-4, 6-77, 0-6 prehradetail zápasu
10.07.19
1. kolo
vs. Joffrey De Schepper6-4, 6-4 výhradetail zápasu
09.07.19
kvalifik.
vs. Xavier Gabarro6-2, 6-0 výhradetail zápasu
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Lluis Dolz7-65, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Recanati Challenger - tvrdý
01.07.19
kvalifik.
vs. Nikola Cacic3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Spain M25 Vic - antuka
22.05.19
1. kolo
vs. Carlos Lopez Montagud4-6, 4-6 prehradetail zápasu
21.05.19
kvalifik.
vs. Arthur Reymond6-3, 7-5 výhradetail zápasu
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Afonso Salgado6-1, 6-4 výhradetail zápasu
<