ZÁPAS
16.05.19 | 3. kolo | Roberto Ortega-Olmedo | Lucas Miedler | 7-63, 6-2 | Samarkand Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Roberto Ortega-Olmedo | Lucas Miedler | |
1. podanie % | 41/66 (62%) | 43/70 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/41 (68%) | 24/43 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/25 (40%) | 8/27 (30%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 38/70 (54%) | 28/66 (42%) |
Vyhrané body celkom | 76/136 (56%) | 60/136 (44%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esá | 1 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Lucas Miedler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Lucas Miedler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Lucas Miedler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Lucas Miedler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Lucas Miedler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Lucas Miedler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Lucas Miedler | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Lucas Miedler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Lucas Miedler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Roberto Ortega-Olmedo vs. Lucas Miedler - Vzájomné zápasy
14.10.19 | 1. kolo | Lucas Miedler | Roberto Ortega-Olmedo | 7-63, 6-4 | detail zápasu | Ismaning Challenger | koberec |
16.05.19 | 3. kolo | Roberto Ortega-Olmedo | Lucas Miedler | 7-63, 6-2 | detail zápasu | Samarkand Challenger | antuka |
18.03.17 | semifinále | Roberto Ortega-Olmedo | Lucas Miedler | 6-4, 0-6, 6-1 | detail zápasu | Portugal F3 | tvrdý |
Roberto Ortega-Olmedo form & Lucas Miedler form
Roberto Ortega-Olmedo - posledné zápasy
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Christian Harrison | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
22.10.21 štvrťfinále | vs. Naoki Nakagawa | 7-66, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.10.21 2. kolo | vs. Alen Avidzba | 6-2, 1-0, Alen Avidzba - skreč | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-67, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.21 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
20.09.21 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
06.09.21 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Joao Sousa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.21 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-62, 5-7 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Matija Pecotic | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. John Echeverria | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Mallorca - tráva | ||||
19.06.21 1. kolo kval. | vs. Denis Istomin | 6-4, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Almaty 1 - antuka | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oeiras 4 - antuka | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
21.05.21 štvrťfinále | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Maxime Hamou | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Johan Nikles | 7-5, 2-0, Johan Nikles - skreč | detail zápasu | |
Salinas 2 - tvrdý | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 7-66, 6-76 | detail zápasu |
Lucas Miedler - posledné zápasy
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.24 | vs. Michael Agwi | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.02.24 | vs. Michael Agwi | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Henri Squire | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 7-64, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Cagliari Challenger - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
22.10.22 1. kolo kval. | vs. Jeff Wolf | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Luca Van Assche | 7-62, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Florence - tvrdý I. | ||||
08.10.22 1. kolo kval. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
07.09.22 2. kolo | vs. Sebastian Ofner | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.22 1. kolo | vs. Filip Misolic | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
31.08.22 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 2-6, 7-62, 3-1, Otto Virtanen - skreč | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-4, 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Nicolo Pozzani | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Jakub Mensik | 6-4, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
04.07.22 kvalifik. | vs. Aldin Setkic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Merino | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Mallorca - tráva | ||||
18.06.22 1. kolo kval. | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Pablo Andujar | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.22 kvalifik. | vs. Calvin Hemery | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Pavel Nejedly | 4-6, 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
Tunis Challenger - antuka | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Filip Misolic | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
06.05.22 štvrťfinále | vs. Dennis Novak | 7-66, 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
05.05.22 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
03.05.22 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 7-5, 6-4 | detail zápasu |