ZÁPAS
06.07.17 | 2. kolo | Roberto Ortega-Olmedo | Jordi Munoz-Abreu | 6-2, 6-3 | Portugal F10 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Roberto Ortega-Olmedo | Jordi Munoz-Abreu | |
1. podanie % | 36/51 (71%) | 40/63 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/36 (61%) | 21/40 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/15 (60%) | 6/23 (26%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 36/63 (57%) | 20/51 (39%) |
Vyhrané body celkom | 67/114 (59%) | 47/114 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Roberto Ortega-Olmedo vs. Jordi Munoz-Abreu - Vzájomné zápasy
06.07.17 | 2. kolo | Roberto Ortega-Olmedo | Jordi Munoz-Abreu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Portugal F10 | tvrdý |
15.06.15 | 2. kolo | Roberto Ortega-Olmedo | Jordi Munoz-Abreu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Spain F17 | tvrdý |
26.05.14 | 1. kolo | Roberto Ortega-Olmedo | Jordi Munoz-Abreu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Spain F11 | tvrdý |
Roberto Ortega-Olmedo form & Jordi Munoz-Abreu form
Roberto Ortega-Olmedo - posledné zápasy
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Christian Harrison | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
22.10.21 štvrťfinále | vs. Naoki Nakagawa | 7-66, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.10.21 2. kolo | vs. Alen Avidzba | 6-2, 1-0, Alen Avidzba - skreč | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-67, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.21 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
20.09.21 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
06.09.21 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Joao Sousa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.21 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-62, 5-7 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Matija Pecotic | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. John Echeverria | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Mallorca - tráva | ||||
19.06.21 1. kolo kval. | vs. Denis Istomin | 6-4, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Almaty 1 - antuka | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oeiras 4 - antuka | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
21.05.21 štvrťfinále | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Maxime Hamou | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Johan Nikles | 7-5, 2-0, Johan Nikles - skreč | detail zápasu | |
Salinas 2 - tvrdý | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 7-66, 6-76 | detail zápasu |
Jordi Munoz-Abreu - posledné zápasy
M25 Roda - tvrdý | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 7-65, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Henrique Silvestre Gomes | 6-3, 2-6, 13-11 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Finn Tearney | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Dennis Uspensky | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.19 semifinále | vs. Marek Gengel | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.19 štvrťfinále | vs. Darko Jandric | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Boris Fassbender | 6-0, 3-0, Boris Fassbender - skreč | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Paolo Dagnino | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F29 - antuka | ||||
30.11.18 štvrťfinále | vs. Youssef Hossam | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.18 2. kolo | vs. Dante Gennaro | 7-67, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Anze Arh | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.18 kvalifik. | vs. Eric Caleguer | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Faris Zakaryia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Egypt F28 - tvrdý | ||||
19.11.18 kvalifik. | vs. Jesper De Jong | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.11.18 2. kolo kval. | vs. Lodewijk Weststrate | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Egypt F27 - tvrdý | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.11.18 1. kolo | vs. Cosmin Ontica | 7-67, 6-73, 6-0 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Anton Chekhov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Michal Mikula | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F22 - tvrdý | ||||
08.08.18 2. kolo | vs. Evan Hoyt | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.18 1. kolo | vs. Boris Arias | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Carlos Gil Molero | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.08.18 kvalifik. | vs. Bruno Pujol Navarro | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Uganda F4 - antuka | ||||
21.05.18 1. kolo | vs. Tyler Lu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tunisia F14 - tvrdý | ||||
09.04.18 kvalifik. | vs. Riccardo Maiga | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F12 - antuka | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Clement Geens | 7-65, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.18 1. kolo | vs. Alexander Merino | 6-3, 6-1 | detail zápasu |