ZÁPAS
05.10.15 | štvrťfinále | Roberto Ortega-Olmedo | Benjamin Bonzi | 7-65, 6-2 | Tunisia F26 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Roberto Ortega-Olmedo | Benjamin Bonzi | |
1. podanie % | 32/59 (54%) | 48/69 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/32 (63%) | 29/48 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/27 (67%) | 8/21 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 32/69 (46%) | 21/59 (36%) |
Vyhrané body celkom | 70/128 (55%) | 58/128 (45%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esá | 4 | 7 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Roberto Ortega-Olmedo vs. Benjamin Bonzi - Vzájomné zápasy
05.10.15 | štvrťfinále | Roberto Ortega-Olmedo | Benjamin Bonzi | 7-65, 6-2 | detail zápasu | Tunisia F26 | tvrdý |
20.07.15 | semifinále | Benjamin Bonzi | Roberto Ortega-Olmedo | 7-5, 2-6, 7-5 | detail zápasu | Portugal F10 | tvrdý |
01.09.14 | 1. kolo | Benjamin Bonzi | Roberto Ortega-Olmedo | 7-5, 7-612 | detail zápasu | France F17 | tvrdý |
Roberto Ortega-Olmedo form & Benjamin Bonzi form
Roberto Ortega-Olmedo - posledné zápasy
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Christian Harrison | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
22.10.21 štvrťfinále | vs. Naoki Nakagawa | 7-66, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.10.21 2. kolo | vs. Alen Avidzba | 6-2, 1-0, Alen Avidzba - skreč | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-67, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.21 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
20.09.21 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
06.09.21 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Joao Sousa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.21 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-62, 5-7 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Matija Pecotic | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. John Echeverria | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Mallorca - tráva | ||||
19.06.21 1. kolo kval. | vs. Denis Istomin | 6-4, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Almaty 1 - antuka | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oeiras 4 - antuka | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
21.05.21 štvrťfinále | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Maxime Hamou | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Johan Nikles | 7-5, 2-0, Johan Nikles - skreč | detail zápasu | |
Salinas 2 - tvrdý | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 7-66, 6-76 | detail zápasu |
Benjamin Bonzi - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 6-76, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Raphael Collignon | 5-7, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Siddhant Banthia | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 6-73, 6-74, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Dusan Lajovic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Pedro Martinez Portero | 6-76, 6-71 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Hugo Gaston | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Arthur Fery | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 7-65, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Giulio Zeppieri | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Oscar Otte | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Norbert Gombos | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Luca Nardi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 7-62, 7-63 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Tomas Machac | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Benoit Paire | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
17.09.23 finále | vs. Maxime Cressy | 3-6, 0-2, - Benjamin Bonzi - skreč | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Matteo Martineau | 6-4, 6-4 | detail zápasu |