Roberto Ortega-Olmedo vs. Adria Soriano Barrera 20.06.2020

Roberto Ortega-Olmedo vs. Adria Soriano Barrera 20.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnanie

ZÁPAS

20.06.201. koloRoberto Ortega-Olmedo Adria Soriano Barrera 6-3, 6-1 All Lower antuka

ŠTATISTIKY

1
1-1Adria Soriano Barrera Adria Soriano Barrera podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP]
Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva2-1
0-0, 15-15, 30-30, 40-30, A-40
3-1Adria Soriano Barrera Adria Soriano Barrera podáva
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP]
Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva4-1
0-0, 15-0, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP]
4-2Adria Soriano Barrera Adria Soriano Barrera podáva
0-0, 15-15, 15-30, 15-40
Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva4-3
0-0, 30-0
5-3Adria Soriano Barrera Adria Soriano Barrera podáva
0-0, 15-0, 40-15[BP]
6-3
2
Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva0-0
0-0
1-0Adria Soriano Barrera Adria Soriano Barrera podáva
0-0, 0-30, 30-40
Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva1-1
0-0, 15-0, 40-0
2-1Adria Soriano Barrera Adria Soriano Barrera podáva
0-0, 15-0, 30-15
Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva3-1
0-0, 15-0, 40-0
4-1Adria Soriano Barrera Adria Soriano Barrera podáva
0-0, 15-0, 15-40, 40-40, A-40[BP]
Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva5-1
0-0
6-1

Roberto Ortega-Olmedo
Španielsko
14.04.91, 29 rokov




275
166
241 685 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
02.06.99, 21 rokov







Adria Soriano Barrera
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Roberto Ortega-Olmedo vs. Adria Soriano Barrera - Vzájomné zápasy

20.06.201. koloRoberto Ortega-OlmedoAdria Soriano Barrera6-3, 6-1 detail zápasu All Lower antuka

Roberto Ortega-Olmedo - posledné zápasy

All Lower - antuka
20.06.20
1. kolo
vs. Adria Soriano Barrera6-3, 6-1 výhradetail zápasu
19.06.20
1. kolo
vs. Kuzey Cekirge6-2, 4-6, 10-12 prehradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Sergio Martos Gornes6-3, 6-3 výhradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Miguel Damas6-2, 6-1 výhradetail zápasu
17.06.20
1. kolo
vs. Bernabe Zapata Miralles6-4, 1-6, 1-6 prehradetail zápasu
16.06.20
1. kolo
vs. Miguel Damas6-7, 5-7 prehradetail zápasu
JAR Potchefstroom Challenger - tvrdý
11.03.20
1. kolo
vs. Jack Draper5-7, 3-6 prehradetail zápasu
JAR M25 Potchefstroom - tvrdý
06.03.20
štvrťfinále
vs. Sadio Doumbia6-3, 3-6, 0-6 prehradetail zápasu
05.03.20
2. kolo
vs. Sidharth Rawat6-3, 6-2 výhradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Carl Roothman6-2, 6-0 výhradetail zápasu
USA Columbus Challenger - tvrdý I.
24.02.20
1. kolo
vs. Diego Hidalgo6-75, 2-6 prehradetail zápasu
Mexico Morelos Challenger - tvrdý
21.02.20
štvrťfinále
vs. Juan Pablo Ficovich6-3, 5-7, 5-7 prehradetail zápasu
20.02.20
3. kolo
vs. Dmitry Popko7-5, 1-6, 6-0 výhradetail zápasu
19.02.20
2. kolo
vs. Gerardo Lopez Villasenor7-5, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
USA Cleveland Challenger - tvrdý I.
10.02.20
1. kolo
vs. Donald Young4-6, 6-3, 3-6 prehradetail zápasu
France Quimper Challenger - tvrdý I.
30.01.20
3. kolo
vs. Lukas Lacko2-6, 2-6 prehradetail zápasu
28.01.20
2. kolo
vs. Luca Vanni7-64, 6-1 výhradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
16.01.20
1. kolo kval.
vs. Filip Horansky6-4, 5-7, 4-6 prehradetail zápasu
France Rennes Challenger - tvrdý I.
24.01.20
štvrťfinále
vs. Tobias Kamke3-6, 3-6 prehradetail zápasu
23.01.20
3. kolo
vs. Evan Furness4-6, 6-2, 7-5 výhradetail zápasu
21.01.20
2. kolo
vs. Dan Added7-60, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
30.11.19
semifinále
vs. Daniel Michalski4-6, 4-6 prehradetail zápasu
29.11.19
štvrťfinále
vs. Peter Nagy6-1, 6-3 výhradetail zápasu
28.11.19
2. kolo
vs. Fabio Coelho6-0, 6-4 výhradetail zápasu
27.11.19
1. kolo
vs. Stefano Battaglino6-1, 7-65 výhradetail zápasu
Portugal Maia Challenger - antuka
19.11.19
1. kolo
vs. Nuno Borges1-6, 6-79 prehradetail zápasu
India Pune Challenger - tvrdý
16.11.19
semifinále
vs. Jay Clarke3-6, 2-6 prehradetail zápasu
15.11.19
štvrťfinále
vs. Tim Van Rijthoven7-67, Tim Van Rijthoven - skrečvýhradetail zápasu
14.11.19
3. kolo
vs. Shuichi Sekiguchi6-2, 6-4 výhradetail zápasu
13.11.19
2. kolo
vs. Anirudh Chandrasekar6-3, 6-2 výhradetail zápasu

Adria Soriano Barrera - posledné zápasy

All Lower - antuka
20.06.20
1. kolo
vs. Roberto Ortega-Olmedo3-6, 1-6 prehradetail zápasu
19.06.20
1. kolo
vs. Sergio Martos Gornes7-67, 1-6, 5-10 prehradetail zápasu
Spain M25 Bakio - tvrdý
04.07.19
2. kolo
vs. Carlos Boluda-Purkiss3-6, 0-6 prehradetail zápasu
03.07.19
1. kolo
vs. Mikel Aranzabal6-4, 6-4 výhradetail zápasu
02.07.19
kvalifik.
vs. Junior A. Ore6-4, 6-4 výhradetail zápasu
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza4-6, 6-1, 10-6 výhradetail zápasu
Spain Spain F19 - antuka
15.07.18
2. kolo kval.
vs. Carlos Sanchez Jover3-6, 7-5, 5-7 prehradetail zápasu
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Sergio Barranco4-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Spain Spain F17 - tvrdý
01.07.18
1. kolo kval.
vs. Andres Fernandez Canovas1-6, 6-4, 6-71 prehradetail zápasu
France France F11 - antuka
24.06.18
kvalifik.
vs. Joffrey De Schepper5-7, 0-6 prehradetail zápasu
23.06.18
1. kolo kval.
vs. Luca Sanchez6-3, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
Spain Spain F15 - tvrdý
22.05.17
2. kolo kval.
vs. Francisco Cabral3-6, 4-6 prehradetail zápasu
22.05.17
1. kolo kval.
vs. Vito Dell'Elba6-4, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
Spain Spain F12 - antuka
01.05.17
1. kolo kval.
vs. Enric Guaita-Pais6-4, 6-2 výhradetail zápasu
01.05.17
2. kolo kval.
vs. Quim Sorni Chavarria6-74, 6-2, 5-7 prehradetail zápasu
Spain Spain F8 - antuka
20.03.17
vs. Gerard Granollers1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Spain Spain F37 - tvrdý
14.11.16
2. kolo kval.
vs. Quim Sorni Chavarria3-6, 6-4, 4-6 prehradetail zápasu
14.11.16
1. kolo kval.
vs. Francecs Xavier Peregrino6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Spain Spain F36 - tvrdý
10.11.16
2. kolo
vs. Hannes Wagner4-6, 4-6 prehradetail zápasu
08.11.16
1. kolo
vs. Sergio Capel Vicente6-2, 7-61 výhradetail zápasu
07.11.16
2. kolo kval.
vs. Benjamin Rosen6-3, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
07.11.16
kvalifik.
vs. Nicolas Alvarez Varona6-3, 2-6, 6-4 výhradetail zápasu
07.11.16
1. kolo kval.
vs. Anton Desyatnik6-1, 5-7, 6-1 výhradetail zápasu
France France F23 - tvrdý I.
17.10.16
1. kolo kval.
vs. Hugo Daubias3-6, 6-3, 4-6 prehradetail zápasu
Spain Spain F32 - antuka
26.09.16
1. kolo kval.
vs. Luis Diego Chavez Villalpando6-74, 6-75 prehradetail zápasu
Spain Spain F30 - antuka
12.09.16
2. kolo kval.
vs. Manuel Almeida6-2, 7-5 výhradetail zápasu
12.09.16
kvalifik.
vs. Paco Climent Gregori6-3, 3-6, 0-6 prehradetail zápasu
12.09.16
1. kolo kval.
vs. Maximilien Sanson6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Spain Spain F29 - antuka
05.09.16
kvalifik.
vs. Adria Mas Mascolo6-71, 5-7 prehradetail zápasu
05.09.16
1. kolo kval.
vs. Alejandro Garcia6-2, 6-3 výhradetail zápasu
<