ZÁPAS
10.09.18 | 2. kolo kval. | Robert Damian Savin | Ciprian Onufrei | 6-2, 6-4 | Romania F13 | antuka |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
28.11.01, 22 rokov
28.11.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
12.09.96, 27 rokov
12.09.96, 27 rokov
Robert Damian Savin vs. Ciprian Onufrei - Vzájomné zápasy
10.09.18 | 2. kolo kval. | Robert Damian Savin | Ciprian Onufrei | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Romania F13 | antuka |
Robert Damian Savin form & Ciprian Onufrei form
Robert Damian Savin - posledné zápasy
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Ivailo Dechev | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Alexandru Vasile Manole | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Burgas - antuka | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Matej Sabanov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo kval. | vs. Vladislav Melnic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
12.09.18 1. kolo | vs. Alexandru Vasile Manole | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.18 kvalifik. | vs. Tiberiu Tudoran | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Ciprian Onufrei | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Jacopo Calvani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
07.08.18 kvalifik. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Tiberiu Tudoran | 7-5, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Angel Stefan Rascu | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Damian | 3-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu |
Ciprian Onufrei - posledné zápasy
Romania F13 - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Robert Damian Savin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Dorel Perju | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Belgium F5 - antuka | ||||
21.07.18 2. kolo kval. | vs. Maikel Borg | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Tzachi Cohen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Poland F3 - antuka | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Karol Stypulkowski | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
Poland F2 - antuka | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Tomas Jirousek | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Tristan Da Lio | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Tiarnan Brady | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Jonathan Binding | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Max Stewart | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Federico Rebecchini | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F4 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. George Iulian Dina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Ioan Gheorghe Pavel Iliescu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Vlad Protopopescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Dino Vucidolov | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Portugal F1 - tvrdý | ||||
27.02.17 | vs. Sam Price | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Norway F1 - tvrdý I. | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Herman Sterner Kristensen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F16 - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Ethan Tulliani | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F15 - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Alin Baditoiu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F4 - antuka | ||||
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Nicolae Baciu | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F3 - antuka | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
09.05.16 2. kolo kval. | vs. Patrick Grigoriu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
07.12.15 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 3-6, 3-6 | detail zápasu |