Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
22.04.96, 27 rokov
13 278 $
22.04.96, 27 rokov
13 278 $
Robert Carter vs. Cameron Green - Vzájomné zápasy
17.09.18 | kvalifik. | Robert Carter | Cameron Green | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Great Britain | tvrdý |
Robert Carter form & Cameron Green form
Robert Carter - posledné zápasy
M15 Cancun - tvrdý | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Grassi Mazzuchi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Eric Hadigian | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Garcia | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Tobias Simon | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
08.04.19 kvalifik. | vs. Johannus Monday | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Bolton - tvrdý I. | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Jack Findel-Hawkins | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Mark Whitehouse | 7-69, 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Isaac Stoute | 6-2, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Joshua Paris | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.09.18 kvalifik. | vs. Cameron Green | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Karl Friberg | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Greece F10 - tvrdý | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Federico Bove | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 4-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Greece F9 - tvrdý | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Joao Menezes | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.17 kvalifik. | vs. Mick Veldheer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Chrisovalantis Tamiolakis | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Germany F16 - tvrdý I. | ||||
23.10.17 kvalifik. | vs. Dejan Katic | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Artem Strokan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Marco Neubau | 5-0, Marco Neubau - skreč | detail zápasu | |
Germany F15 - koberec | ||||
18.10.17 1. kolo | vs. Evan Hoyt | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.17 kvalifik. | vs. Johannes Haerteis | 6-75, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Nathan De Veer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
27.09.17 2. kolo | vs. Billy Harris | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.17 1. kolo | vs. Lukas Ollert | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Matthew Carroll | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Cameron Green - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
27.08.20 1. kolo | vs. John-Patrick Smith | 1-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 5-7, 4-5 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo | vs. John-Patrick Smith | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Nikita Volonski | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Matt Reid | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
09.08.20 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 7-5, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. James McCabe | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.20 1. kolo | vs. Max Purcell | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.20 1. kolo | vs. Benard Bruno Nkomba | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Geelong - tráva | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Dayne Kelly | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Kento Takeuchi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Ajeet Rai | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Ilarion Danilchenko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.11.19 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Nicholas Shamma | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Moerani Bouzige | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Ilarion Danilchenko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Juan Alejandro Hernandez | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
28.10.19 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
22.10.19 2. kolo | vs. Jay Clarke | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo | vs. Jai Corbett | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Liam Puttergill | 6-4, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
25.09.19 2. kolo | vs. Dayne Kelly | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Moerani Bouzige | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Seita Watanabe | 2-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Ryan Peniston | 0-6, 3-6 | detail zápasu |