India
04.06.93, 30 rokov
04.06.93, 30 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
24.04.97, 26 rokov
24.04.97, 26 rokov
Rishabdev Raman vs. Jonathan Atwater - Vzájomné zápasy
09.12.19 | 2. kolo kval. | Rishabdev Raman | Jonathan Atwater | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Santo | tvrdý |
Rishabdev Raman form & Jonathan Atwater form
Rishabdev Raman - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Grigory Shebekin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Marc Majdandzic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Vincent | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 6-1, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Raffael Schaer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Aurelien Schmitt | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Alberti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Dusan Rsovac | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Simone Guercio | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Martim Simoes | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Michael Bassem Sobhy | Michael Bassem Sobhy - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Alexandre Reco | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Anthony Shumsky | 6-1, 2-0, Anthony Shumsky - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Atharva Sharma | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Yamato Sueoka | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Aoran Wang | 0-6, 0-3, - Rishabdev Raman - skreč | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Glauco Pinheiro Da Cruz Junior | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-2, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Yuchen Pan | 6-4, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Jasza Szajrych | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Fitriadi M Rifqi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Farhan Amiri | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Dubouch | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Jonathan Atwater - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Anze Arh | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Federico Infante Santana | 6-1, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Jordan Benjamin | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 1-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Mariano Silberstein | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Tim Handel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Yuki Ikeda | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Alexander Knight | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Yuki Ikeda | 6-2, 6-2 | detail zápasu |