INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Rimpei Kawakami vs. Tsung-Hao Huang - Vzájomné zápasy
10.03.19 | 1. kolo kval. | Rimpei Kawakami | Tsung-Hao Huang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Nishi | tvrdý |
27.08.18 | 2. kolo kval. | Rimpei Kawakami | Tsung-Hao Huang | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | Thailand F2 | tvrdý |
Rimpei Kawakami form & Tsung-Hao Huang form
Rimpei Kawakami - posledné zápasy
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Siwanat Auytayakul | 4-6, 7-65, - Rimpei Kawakami - skreč | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 2-6, 3-4, - Rimpei Kawakami - skreč | detail zápasu | |
M25 Changwon - tvrdý | ||||
16.06.23 štvrťfinále | vs. Yuki Mochizuki | 1-6, - Rimpei Kawakami - skreč | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Uisung Park | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Ji Hoon Son | 6-75, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Gurb - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Noah Lopez | 6-4, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Valldoreix - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
07.04.23 štvrťfinále | vs. Renta Tokuda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Yuttana Charoenphon | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Hiroyasu Ehara | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tsukuba - tvrdý | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Tatsuma Ito | 6-1, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Las Franquesas - tvrdý | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Fajing Sun | 2-6, 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
21.11.22 kvalifik. | vs. Duckhee Lee | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Yusuke Takahashi | 2-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Shintaro Mochizuki | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Makoto Ochi | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
07.11.22 kvalifik. | vs. Mukund Sasikumar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoya Komoda | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Tomoya Fujiwara | 6-76, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.22 2. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Tsung-Hao Huang - posledné zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Jake Delaney | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Leo Vithoontien | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Maik Steiner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ye Cong Mo | 5-7, 5-3, Ye Cong Mo - skreč | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Maximus Jones | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Matic Kriznik | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Yuttana Charoenphon | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. David Pichler | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Karan Singh | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Evgeny Donskoy | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Seon Yong Han | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Congsup Congcar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Natthasith Kunsuwan | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Linang Xiao | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Ray Ho | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jiayang Dong | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Colin Sinclair | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Ki Lung Ng | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 0-6 | detail zápasu |