USA
05.06.97, 26 rokov
05.06.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Riley Smith vs. Simon Freund - Vzájomné zápasy
14.01.20 | 1. kolo kval. | Riley Smith | Simon Freund | 6-3, 7-65 | detail zápasu | M25 Rancho | tvrdý |
Riley Smith form & Simon Freund form
Riley Smith - posledné zápasy
M25 Rancho - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Michael Redlicki | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.20 kvalifik. | vs. Matic Spec | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Jean Thirouin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Simon Freund | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Los - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Florian Lakat | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F26 - tvrdý | ||||
03.08.17 2. kolo | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-3, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.17 1. kolo | vs. Takanyi Garanganga | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Francisco Dias | 7-5, 7-611 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Jose Maria Martin De Oliva Carr | 6-3, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
USA F25 - tvrdý | ||||
25.07.17 1. kolo | vs. Liam Caruana | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Jean Mendes Muniz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Aidan Talcott | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.17 kvalifik. | vs. Vasil Kirkov | 6-76, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
USA F24 - tvrdý | ||||
18.07.17 1. kolo | vs. Brandon Holt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F21 - tvrdý | ||||
28.06.17 1. kolo | vs. Max Purcell | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Derrick Young | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Kenneth Boykin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Kalman L. Boyd | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
USA F19 - tvrdý | ||||
23.06.17 štvrťfinále | vs. Christopher Eubanks | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.17 2. kolo | vs. Ronnie Schneider | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.06.17 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
19.06.17 kvalifik. | vs. Jonathan Chang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Conner Mcmann | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Sergey Belov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
USA F17 - tvrdý | ||||
14.06.17 1. kolo | vs. Damon Gooch | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Alexis Salazar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Caleb Chakravarthi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Conner Mcmann | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
USA F2 - tvrdý | ||||
13.01.17 2. kolo | vs. Carl Soderlund | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.17 1. kolo | vs. Eric James Johnson | 3-6, 7-64, 7-68 | detail zápasu |
Simon Freund - posledné zápasy
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Jose Pereira | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Tenil | - Simon Freund - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Preston Stearns | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Nathan Taschereau | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jannik Maute | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Lars Goran Verwerft | 1-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Vincent Jonah Strauch | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. James Davis | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Edward Etty | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Romano | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jasin Jakupi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Diogo Marques | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Alexis Boureau | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Tiago Boschmans | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Jonas Trinker | 7-5, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Ymer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Andrea Gola | 1-6, - Simon Freund - skreč | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Henrik Bladelius | 6-1, 6-1 | detail zápasu |