Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
26.04.01, 22 rokov
26.04.01, 22 rokov
Rigele Te vs. Luciano Tacchi - Vzájomné zápasy
03.03.20 | kvalifik. | Rigele Te | Luciano Tacchi | 0-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Rigele Te form & Luciano Tacchi form
Rigele Te - posledné zápasy
M25 Quinta - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. George Loffhagen | 5-7, 1-4, - Rigele Te - skreč | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-0, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Hiroki Moriya | 6-3, 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Hiroki Moriya | 6-76, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Xing Dao Chen | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 | vs. Ernesto Escobedo | 1-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. James McCabe | 6-76, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Filip Peliwo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 6-77, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Baotou - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Luca Castelnuovo | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Ye Cong Mo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Minjong Park | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Yanjie Zheng | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Anning - antuka | ||||
05.08.23 semifinále | vs. Fajing Sun | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.23 štvrťfinále | vs. Aleksander Chayka | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Zhenxiong Dong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Zhou Mingzhou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Troyes Challenger - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Ulises Blanch | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-4, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-2, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.05.23 štvrťfinále | vs. Hady Habib | 3-6, 6-74 | detail zápasu |
Luciano Tacchi - posledné zápasy
M15 Winston - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Garrett Johns | 5-7, 6-1, 6-74 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Franco Capalbo | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Braden Shick | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. William Grant | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Victor Lilov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Frazier Rengifo | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Bruno Fernandez | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Arequipa - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Matias Soto | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Tosetto | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Lautaro Correa Beguerie | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Lucca Guercio | 4-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Winston - tvrdý I. | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. James Story | 6-73, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. Gianni Ross | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Jack Pinnington Jones | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 7-61, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Corrientes Challenger - antuka | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
07.12.21 1. kolo | vs. Santiago De La Fuente | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.21 1. kolo | vs. Ezequiel Monferrer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Medellin - antuka | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Fletcher Scott | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ibague - antuka | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Juan Alejandro Hernandez | 4-6, 3-6 | detail zápasu |