ZÁPAS
17.01.11 | 1. kolo | Richard Gasquet | Frank Dancevic | 6-3, 6-4, 6-4 | Melbourne | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Richard Gasquet | Frank Dancevic | |
1. podanie % | 50/80 (63%) | 62/96 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 36/50 (72%) | 36/62 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 19/30 (63%) | 16/34 (47%) |
Vyhrané break-bally | 6/14 (43%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 44/96 (46%) | 25/82 (30%) |
Vyhrané body celkom | 99/176 (56%) | 77/178 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esá | 5 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Richard Gasquet vs. Frank Dancevic - Vzájomné zápasy
17.01.11 | 1. kolo | Richard Gasquet | Frank Dancevic | 6-3, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Melbourne | tvrdý |
04.01.07 | Richard Gasquet | Frank Dancevic | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | Adelaide | tvrdý | |
11.09.04 | 1. kolo kval. | Richard Gasquet | Frank Dancevic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Bucharest | antuka |
Richard Gasquet form & Frank Dancevic form
Richard Gasquet - posledné zápasy
Murcia Challenger - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Pablo Llamas Ruiz | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
25.02.24 kvalifik. | vs. Marton Fucsovics | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Vasek Pospisil | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Andrey Rublev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
17.02.24 finále | vs. Mikhail Kukushkin | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 semifinále | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
15.02.24 štvrťfinále | vs. Billy Harris | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Peter Buldorini | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 6-75, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Arthur Fils | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
04.01.24 štvrťfinále | vs. Gijs Brouwer | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Tommy Paul | 6-0, 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Zhizhen Zhang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Tomas Machac | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Arthur Fery | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Elias Ymer | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Benjamin Bonzi | 6-75, 0-6 | detail zápasu |
Frank Dancevic - posledné zápasy
Auckland - tvrdý | ||||
11.01.20 1. kolo kval. | vs. Mikael Ymer | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
28.09.19 1. kolo kval. | vs. Jeremy Chardy | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Evgeny Donskoy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
28.07.18 semifinále | vs. Peter Polansky | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.18 štvrťfinále | vs. Alexander Sarkissian | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.07.18 2. kolo | vs. Lucas Miedler | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo | vs. Takanyi Garanganga | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Newport - tráva | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
12.07.18 2. kolo | vs. Mikael Torpegaard | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.18 1. kolo | vs. Brayden Schnur | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tráva | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Mikhail Youzhny | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
Poprad Tatry - antuka | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Adam Pavlasek | 5-7, - Frank Dancevic - skreč | detail zápasu | |
17.06.18 kvalifik. | vs. David Poljak | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Vitalii Shcherba | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.06.18 2. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Edoardo Eremin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Ante Pavic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Geneva - antuka | ||||
20.05.18 kvalifik. | vs. Noah Rubin | 6-72, 6-73 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Jan Choinski | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Savannah Challenger - antuka | ||||
03.05.18 2. kolo | vs. Michael Mmoh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.18 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
22.04.18 kvalifik. | vs. Trent Bryde | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.04.18 2. kolo kval. | vs. Sebastian Korda | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Sarasota Challenger - antuka | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Henri Laaksonen | 6-2, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
15.04.18 kvalifik. | vs. Martin Cuevas | 6-78, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.04.18 2. kolo kval. | vs. Erik Crepaldi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
16.03.18 štvrťfinále | vs. Brayden Schnur | - Frank Dancevic - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
15.03.18 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 7-66, 6-2 | detail zápasu |