ZÁPAS
04.01.13 | semifinále | Richard Gasquet | Daniel Brands | 7-5, 7-5 | Doha | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Richard Gasquet | Daniel Brands | |
1. podanie % | 44/71 (62%) | 60/79 (76%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/44 (84%) | 43/60 (72%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/27 (59%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané break-bally | 2/6 (33%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/79 (37%) | 18/71 (25%) |
Vyhrané body celkom | 82/150 (55%) | 68/150 (45%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 7 | 10 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Richard Gasquet vs. Daniel Brands - Vzájomné zápasy
04.01.13 | semifinále | Richard Gasquet | Daniel Brands | 7-5, 7-5 | detail zápasu | Doha | tvrdý |
28.07.10 | 2. kolo | Richard Gasquet | Daniel Brands | 6-75, 6-3, 6-0 | detail zápasu | Gstaad | antuka |
Richard Gasquet form & Daniel Brands form
Richard Gasquet - posledné zápasy
Murcia Challenger - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Pablo Llamas Ruiz | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
25.02.24 kvalifik. | vs. Marton Fucsovics | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Vasek Pospisil | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Andrey Rublev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
17.02.24 finále | vs. Mikhail Kukushkin | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 semifinále | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
15.02.24 štvrťfinále | vs. Billy Harris | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Peter Buldorini | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 6-75, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Arthur Fils | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
04.01.24 štvrťfinále | vs. Gijs Brouwer | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Tommy Paul | 6-0, 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Zhizhen Zhang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Tomas Machac | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Arthur Fery | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Elias Ymer | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Benjamin Bonzi | 6-75, 0-6 | detail zápasu |
Daniel Brands - posledné zápasy
London - tráva | ||||
27.06.19 kvalifik. | vs. Soon-Woo Kwon | 2-6, 7-66, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.19 2. kolo kval. | vs. Blaz Rola | 6-75, 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Mark Whitehouse | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
09.06.19 kvalifik. | vs. Tommy Paul | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.06.19 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Surbiton Challenger - tráva | ||||
05.06.19 2. kolo | vs. Feliciano Lopez | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Henri Laaksonen | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Estoril - antuka | ||||
27.04.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Cuevas | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
20.04.19 1. kolo kval. | vs. Sergiy Stakhovsky | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
27.03.19 2. kolo | vs. Matteo Viola | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.19 2. kolo | vs. Viktor Troicki | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.19 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.19 2. kolo | vs. Viktor Galovic | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Martin Klizan | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Sergiy Stakhovsky | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
03.02.19 1. kolo kval. | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.19 3. kolo | vs. Matthias Bachinger | 7-64, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.19 2. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.19 1. kolo kval. | vs. Ze Zhang | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
15.01.19 2. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
29.12.18 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Ruben Bemelmans | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu |