ZÁPAS
19.01.15 | 1. kolo | Richard Gasquet | Carlos Berlocq | 6-1, 6-3, 6-1 | Melbourne | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Richard Gasquet | Carlos Berlocq | |
1. podanie % | 46/71 (65%) | 47/86 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/46 (80%) | 26/47 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/25 (60%) | 15/39 (38%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 45/86 (52%) | 19/71 (27%) |
Vyhrané body celkom | 97/157 (62%) | 60/157 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 5 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Richard Gasquet vs. Carlos Berlocq - Vzájomné zápasy
03.05.17 | 2. kolo | Richard Gasquet | Carlos Berlocq | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Estoril | antuka |
19.01.17 | 2. kolo | Richard Gasquet | Carlos Berlocq | 6-1, 6-1, 6-1 | detail zápasu | Melbourne | tvrdý |
29.05.15 | 2. kolo | Richard Gasquet | Carlos Berlocq | 3-6, 6-3, 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | Paris | antuka |
19.01.15 | 1. kolo | Richard Gasquet | Carlos Berlocq | 6-1, 6-3, 6-1 | detail zápasu | Melbourne | tvrdý |
29.05.14 | 2. kolo | Richard Gasquet | Carlos Berlocq | 7-65, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Paris | antuka |
Richard Gasquet form & Carlos Berlocq form
Richard Gasquet - posledné zápasy
Murcia Challenger - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Pablo Llamas Ruiz | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
25.02.24 kvalifik. | vs. Marton Fucsovics | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Vasek Pospisil | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Andrey Rublev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
17.02.24 finále | vs. Mikhail Kukushkin | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 semifinále | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
15.02.24 štvrťfinále | vs. Billy Harris | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Peter Buldorini | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 6-75, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Arthur Fils | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
04.01.24 štvrťfinále | vs. Gijs Brouwer | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Tommy Paul | 6-0, 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Zhizhen Zhang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Tomas Machac | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Arthur Fery | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Elias Ymer | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Benjamin Bonzi | 6-75, 0-6 | detail zápasu |
Carlos Berlocq - posledné zápasy
Biella Challenger - antuka | ||||
19.09.19 3. kolo | vs. Paolo Lorenzi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.09.19 2. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
12.09.19 3. kolo | vs. Pedja Krstin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 7-61, 7-65 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
03.09.19 2. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-3, 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo | vs. Joao Domingues | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
28.08.19 2. kolo | vs. Lucas Miedler | 4-6, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
28.07.19 kvalifik. | vs. Lucas Miedler | 7-61, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.19 1. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
21.07.19 kvalifik. | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.19 1. kolo kval. | vs. Jozef Kovalik | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Altmaier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Yuichi Sugita | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ludwigshafen Challenger - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
19.06.19 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Elahi Galan | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
20.04.19 1. kolo kval. | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.19 kvalifik. | vs. Lorenzo Sonego | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.04.19 1. kolo kval. | vs. Adam Moundir | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - antuka | ||||
03.04.19 2. kolo | vs. Joao Domingues | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
24.02.19 kvalifik. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.19 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Casper Ruud | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.02.19 kvalifik. | vs. Hugo Dellien | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
16.02.19 1. kolo kval. | vs. Natan Rodrigues | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.02.19 1. kolo kval. | vs. Marcelo Arevalo | 4-6, 3-6 | detail zápasu |