ZÁPAS
06.10.14 | kvalifik. | Riccardo Ghedin | Sharobiddin Abzalov | 6-2, 6-3 | Tashkent Challenger | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Riccardo Ghedin | Sharobiddin Abzalov | |
1. podanie % | 44/63 (70%) | 30/53 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 38/44 (86%) | 17/30 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/19 (32%) | 13/23 (57%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/53 (43%) | 19/63 (30%) |
Vyhrané body celkom | 67/116 (58%) | 49/116 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esá | 5 | 2 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
19.02.98, 26 rokov
19.02.98, 26 rokov
Riccardo Ghedin vs. Sharobiddin Abzalov - Vzájomné zápasy
06.10.14 | kvalifik. | Riccardo Ghedin | Sharobiddin Abzalov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Tashkent Challenger | tvrdý |
Riccardo Ghedin form & Sharobiddin Abzalov form
Riccardo Ghedin - posledné zápasy
Bulgaria F1 - tvrdý | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.05.18 1. kolo | vs. Plamen Milushev | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Peter Polansky | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.17 kvalifik. | vs. Tsung-Hua Yang | 5-7, 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
28.10.17 2. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Suzhou Challenger - tvrdý | ||||
23.10.17 1. kolo | vs. Ze Zhang | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.10.17 kvalifik. | vs. Naoki Nakagawa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.17 1. kolo kval. | vs. Joel Kielbowicz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Ningboo Challenger - tvrdý | ||||
14.10.17 1. kolo kval. | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
24.09.17 2. kolo kval. | vs. Davide Galoppini | 7-66, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.17 1. kolo kval. | vs. Axel Michon | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
09.09.17 1. kolo kval. | vs. Kevin Griekspoor | 7-65, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Italy F27 - tvrdý | ||||
31.08.17 štvrťfinále | vs. Oliver Golding | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
30.08.17 2. kolo | vs. Davide Pontoglio | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.17 1. kolo | vs. Fran Zvonimir Zgombic | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Cortina Challenger - antuka | ||||
22.07.17 2. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
15.07.17 1. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
09.07.17 1. kolo kval. | vs. Moez Echargui | 6-4, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
24.06.17 1. kolo kval. | vs. Roman Safiullin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
22.05.17 kvalifik. | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.05.17 2. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.05.17 1. kolo kval. | vs. Sagadat Ayap | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Anning Challenger - antuka | ||||
22.04.17 1. kolo kval. | vs. Zhizhen Zhang | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Qingdao Challenger - antuka | ||||
16.04.17 kvalifik. | vs. Peter Torebko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.04.17 2. kolo kval. | vs. Andrei Vasilevski | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Vukic | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Brescia Challenger - koberec | ||||
13.11.16 2. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.16 1. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
25.09.16 kvalifik. | vs. Maxime Janvier | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.16 2. kolo kval. | vs. Daniele Chiurulli | 6-4, 7-65 | detail zápasu |
Sharobiddin Abzalov - posledné zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Alexander Chepik | 6-0, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Danial Rakhmatullayev | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Kirill Kolganov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 4-6, 7-66, 6-71 | detail zápasu | |
18.02.20 kvalifik. | vs. Rostislav Galfinger | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Zhanger Almashev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Alexander Igoshin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Chernomaz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Olimjon Nabiev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Nikita Chuev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Akbarshokh Shukurov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Chuev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. George Tsivadze | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Vladislav Sveridenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Adil Karimov | 7-64, 3-6, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 6-0, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Igor Shrolik | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Gayratov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Stepan Radus | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 4-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Samarkand Challenger - antuka | ||||
13.05.19 kvalifik. | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
06.05.19 kvalifik. | vs. Timur Khabibulin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Klim Ivanov | 6-1, 6-1 | detail zápasu |