ZÁPAS
19.10.18 | štvrťfinále | Riccardo Bonadio | Vit Kopriva | 6-0, 6-2 | Turkey F32 | antuka |
ŠTATISTIKY
Riccardo Bonadio | Vit Kopriva | |
1. podanie % | 22/42 (52%) | 24/42 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/22 (73%) | 9/24 (38%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/20 (60%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 28/42 (67%) | 14/42 (33%) |
Vyhrané body celkom | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Riccardo Bonadio | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Vit Kopriva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Riccardo Bonadio | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Vit Kopriva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Riccardo Bonadio | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Riccardo Bonadio | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Riccardo Bonadio | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Vit Kopriva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Riccardo Bonadio | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Riccardo Bonadio | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Vit Kopriva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Riccardo Bonadio vs. Vit Kopriva - Vzájomné zápasy
09.12.18 | finále | Riccardo Bonadio | Vit Kopriva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Egypt F30 | antuka |
19.10.18 | štvrťfinále | Riccardo Bonadio | Vit Kopriva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Turkey F32 | antuka |
Riccardo Bonadio form & Vit Kopriva form
Riccardo Bonadio - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Bondioli | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Martin Damm | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Pavle Marinkov | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Franco Agamenone | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Steven Diez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 6-710, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 4-6, 6-0, 6-74 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 6-713 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-5, - Riccardo Bonadio - skreč | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
14.07.23 štvrťfinále | vs. Cristian Garin | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 6-1, 7-5 | detail zápasu |
Vit Kopriva - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Jeff Wolf | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Rei Sakamoto | 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-3, 5-0, Beibit Zhukayev - skreč | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Constant Lestienne | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Cooper Woestendick | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Maximilian Marterer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.24 | vs. Orel Kimhi | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Lucas Pouille | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 1-6, 4-6, 6-2, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Oliver Crawford | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
20.10.23 semifinále | vs. Andrea Pellegrino | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 štvrťfinále | vs. Federico Delbonis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-0, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
25.09.23 semifinále | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 6-4, 4-0, Rudolf Molleker - skreč | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu |