ZÁPAS
09.11.17 | 2. kolo | Riccardo Bonadio | Timur Kiuamov | 6-1, 6-3 | Turkey F42 | antuka |
ŠTATISTIKY
Riccardo Bonadio | Timur Kiuamov | |
1. podanie % | 36/52 (69%) | 23/47 (49%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/36 (75%) | 16/23 (70%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/16 (63%) | 8/24 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/47 (49%) | 15/52 (29%) |
Vyhrané body celkom | 60/99 (61%) | 39/99 (39%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Riccardo Bonadio vs. Timur Kiuamov - Vzájomné zápasy
09.11.17 | 2. kolo | Riccardo Bonadio | Timur Kiuamov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Turkey F42 | antuka |
Riccardo Bonadio form & Timur Kiuamov form
Riccardo Bonadio - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Bondioli | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Martin Damm | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Pavle Marinkov | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Franco Agamenone | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Steven Diez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 6-710, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 4-6, 6-0, 6-74 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 6-713 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-5, - Riccardo Bonadio - skreč | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
14.07.23 štvrťfinále | vs. Cristian Garin | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 6-1, 7-5 | detail zápasu |
Timur Kiuamov - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Mikita Karpovich | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Wei-De Lin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.23 kvalifik. | vs. Samuel Brosset | 6-74, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Yuchen Pan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.11.22 kvalifik. | vs. Federico Campana | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 1-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-1, 2-0, Cihan Akay - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Omar El-Hawan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
08.11.22 kvalifik. | vs. Federico Campana | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Matthias Ujvary | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cairo - antuka | ||||
26.04.22 kvalifik. | vs. Nicolas Bruna | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Federico Valle | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Max Batyutenko | 6-74, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
20.01.22 2. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.22 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Koray Kirci | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.12.21 1. kolo | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
26.11.21 štvrťfinále | vs. Alibek Kachmazov | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Johannesburg - tvrdý | ||||
21.09.21 kvalifik. | vs. Sahar Simon | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu |