ZÁPAS
29.09.16 | štvrťfinále | Riccardo Bonadio | Claudio Fortuna | 7-5, 6-4 | Italy F31 | antuka |
ŠTATISTIKY
Riccardo Bonadio | Claudio Fortuna | |
1. podanie % | 44/86 (51%) | 54/88 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/44 (73%) | 35/54 (65%) |
Vyhrané body z 2.podania | 20/42 (48%) | 12/34 (35%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 41/88 (47%) | 34/86 (40%) |
Vyhrané body celkom | 93/174 (53%) | 81/174 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Riccardo Bonadio vs. Claudio Fortuna - Vzájomné zápasy
21.09.18 | štvrťfinále | Riccardo Bonadio | Claudio Fortuna | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Turkey F28 | antuka |
29.09.16 | štvrťfinále | Riccardo Bonadio | Claudio Fortuna | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Italy F31 | antuka |
13.07.15 | semifinále | Riccardo Bonadio | Claudio Fortuna | 6-3, 1-6, 7-61 | detail zápasu | Romania F9 | antuka |
06.07.15 | 2. kolo | Claudio Fortuna | Riccardo Bonadio | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Romania F8 | antuka |
14.10.13 | 2. kolo | Claudio Fortuna | Riccardo Bonadio | 7-64, 6-4 | detail zápasu | Italy F30 | antuka |
Riccardo Bonadio form & Claudio Fortuna form
Riccardo Bonadio - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Bondioli | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Martin Damm | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Pavle Marinkov | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Franco Agamenone | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Steven Diez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 6-710, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 4-6, 6-0, 6-74 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 6-713 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-5, - Riccardo Bonadio - skreč | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
14.07.23 štvrťfinále | vs. Cristian Garin | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 6-1, 7-5 | detail zápasu |
Claudio Fortuna - posledné zápasy
M15 Irpin - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.04.19 kvalifik. | vs. Giovanni Rizzuti | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.19 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
18.10.18 štvrťfinále | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.18 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.18 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.18 štvrťfinále | vs. Lucas Gerch | - Claudio Fortuna - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
03.10.18 1. kolo | vs. Clement Geens | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
28.09.18 štvrťfinále | vs. Kirill Kivattsev | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.18 2. kolo | vs. Oleg Besednikov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Koray Kirci | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
21.09.18 štvrťfinále | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.18 2. kolo | vs. Philip Bachmaier | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
09.09.18 finále | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.18 semifinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.09.18 2. kolo | vs. Marco Miceli | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
07.09.18 štvrťfinále | vs. Maxime Pauwels | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Nicolae Frunza | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.18 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
26.08.18 finále | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.08.18 semifinále | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.18 štvrťfinále | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.18 2. kolo | vs. Dragos Dima | 7-62, 6-4 | detail zápasu |