ZÁPAS
16.11.19 | 2. kolo | Luka Pavlovic | Ricardo Ojeda Lara | 7-5, 7-5 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Luka Pavlovic | Ricardo Ojeda Lara | |
1. podanie % | 37/68 (54%) | 65/81 (80%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/37 (86%) | 40/65 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/31 (48%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané break-bally | 4/12 (33%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 34/81 (42%) | 21/68 (31%) |
Vyhrané body celkom | 81/149 (54%) | 68/149 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá | 11 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Luka Pavlovic | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Ricardo Ojeda Lara | |
Luka Pavlovic | 2-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luka Pavlovic | 3-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Luka Pavlovic | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Ricardo Ojeda Lara | |
Luka Pavlovic | 5-4 | |
5-5 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luka Pavlovic | 6-5 | |
0-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Ricardo Ojeda Lara | |
Luka Pavlovic | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40 | ||
Luka Pavlovic | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Luka Pavlovic | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 30-0 | ||
Luka Pavlovic | 3-4 | |
0-0, 15-15 | ||
4-5 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0 | ||
Luka Pavlovic | 5-5 | |
6-5 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Luka Pavlovic vs. Ricardo Ojeda Lara - Vzájomné zápasy
16.11.19 | 2. kolo | Luka Pavlovic | Ricardo Ojeda Lara | 7-5, 7-5 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Luka Pavlovic form & Ricardo Ojeda Lara form
Luka Pavlovic - posledné zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Josip Simundza | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Sandro Kopp | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Timo Stodder | 6-72, 6-1, 5-0, Timo Stodder - skreč | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Niccolo Baroni | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Ewen Lumsden | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Emilien Voisin | 1-6, - Luka Pavlovic - skreč | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 4-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 finále | vs. Andrej Nedic | 7-5, 3-1, Andrej Nedic - skreč | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Andrey Chepelev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Aldin Setkic | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.09.23 finále | vs. Dusan Obradovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Alessandro Bellifemine | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Quentin Folliot | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Nicolo Pozzani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Ricardo Ojeda Lara - posledné zápasy
M15 Sintra - tvrdý | ||||
10.09.20 2. kolo | vs. Joao Monteiro | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Peter Bothwell | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Valentin Royer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
07.03.20 semifinále | vs. Tiago Cacao | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.03.20 štvrťfinále | vs. Timo Legout | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Louis Dussin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
01.03.20 semifinále | vs. Tiago Cacao | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.20 finále | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.20 štvrťfinále | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.20 2. kolo | vs. Terence Atmane | 6-75, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Joao Monteiro | 7-63, 3-3, Joao Monteiro - skreč | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
22.02.20 semifinále | vs. Pedro Cachin | 6-76, 1-4, - Ricardo Ojeda Lara - skreč | detail zápasu | |
21.02.20 štvrťfinále | vs. Jonathan Eysseric | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Gerard Granollers | 7-611, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Aaron Cohen | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
01.12.19 semifinále | vs. Nathan Seateun | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.19 štvrťfinále | vs. Marvin Netuschil | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. David Vega Hernandez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Alessandro Ceppellini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.11.19 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
10.11.19 finále | vs. Javier Marti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.19 semifinále | vs. Johan Nikles | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.19 štvrťfinále | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 6-4, 6-1 | detail zápasu |