ZÁPAS
10.02.20 | 2. kolo kval. | Remy Bertola | Lukas Hellum Lilleengen | 7-5, 6-1 | M15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nórsko
15.11.00, 23 rokov
15.11.00, 23 rokov
Remy Bertola vs. Lukas Hellum Lilleengen - Vzájomné zápasy
10.02.20 | 2. kolo kval. | Remy Bertola | Lukas Hellum Lilleengen | 7-5, 6-1 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Remy Bertola form & Lukas Hellum Lilleengen form
Remy Bertola - posledné zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Maxime Janvier | 6-1, 6-77, 6-76 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Loann Massard | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Mae Malige | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Jakub Paul | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Florent Bax | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Petr Nouza | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. George Houghton | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Jules Marie | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.12.23 štvrťfinále | vs. Petr Nesterov | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Matic Kriznik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 semifinále | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Karl Friberg | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Sander Jong | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-71, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
22.10.23 kvalifik. | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Cachin | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu |
Lukas Hellum Lilleengen - posledné zápasy
M25 Faro - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Matej Vocel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Osgar O'Hoisin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-73, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Alex Knaff | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Rashed Nawaf | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 3-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Zhengqing Ji | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Arthur Bonnaud | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Silvestre | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
20.02.23 1. kolo kval. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-0, 2-10 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.23 kvalifik. | vs. Maxence Rivet | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Louis Larue | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Henrik Bladelius | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 5-7, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Benjamin Hannestad | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.22 | vs. Sumit Nagal | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Filip Bergevi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Louis Wessels | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Jesper Klov Nilsson | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 7-5, 5-7, 5-7 | detail zápasu |