Slovensko
29.09.01, 22 rokov
29.09.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
14.08.98, 25 rokov
14.08.98, 25 rokov
Tomas Vanko vs. Razvan Marius Codescu - Vzájomné zápasy
28.01.19 | 1. kolo kval. | Razvan Marius Codescu | Tomas Vanko | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Tomas Vanko form & Razvan Marius Codescu form
Tomas Vanko - posledné zápasy
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Jiri Lehecka | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Antonin Bolardt | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Lukas Klein | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Milovice - tvrdý I. | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Shumeiko | 3-6, 0-2, - Tomas Vanko - skreč | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Robin Stanek | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. David Poljak | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Christian Samuelsson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Ricany - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Jiri Jenicek | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Joel Javier Alt | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Lukas Klein | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Mattias Siimar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Petr Hajek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Lukas Klein | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - antuka | ||||
17.06.19 kvalifik. | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Jablonec - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Jacob Grills | 1-2, - Tomas Vanko - skreč | detail zápasu | |
M15 Prague - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Calum Puttergill | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Pietro Rondoni | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.01.19 1. kolo | vs. Maxime Hamou | Maxime Hamou - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Turkey F40 - antuka | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Demetris Azoides | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Morad-Mackey Den Drijver | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F35 - antuka | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Peter Nagy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F34 - antuka | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Sultan Narbekov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Kayra Kargin | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Razvan Marius Codescu - posledné zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alp Horoz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Denis Constantin Spiridon | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Lazar Dokov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Nikola Kolyachev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Carl Holder | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Jannik Maute | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Adam Heinonen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Philipp Pavlenko | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Matias Ponce De Leon Gomila | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Jimmy Yang | 2-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Nishith Naveen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Muthu Senthilkumar | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Adel Ghanim | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vyshkovo - antuka | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
17.08.21 kvalifik. | vs. Stefan Palosi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Theodor Cristian Miriuta | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. George Tsivadze | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Amr Hassan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 0-6, 3-6 | detail zápasu |