ZÁPAS
31.10.16 | 2. kolo kval. | Razvan Marius Codescu | Dominik Nazaruk | 7-64, 7-5 | Greece F8 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
14.08.98, 25 rokov
14.08.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Poľsko
14.10.96, 27 rokov
14.10.96, 27 rokov
Razvan Marius Codescu vs. Dominik Nazaruk - Vzájomné zápasy
31.10.16 | 2. kolo kval. | Razvan Marius Codescu | Dominik Nazaruk | 7-64, 7-5 | detail zápasu | Greece F8 | tvrdý |
24.10.16 | 2. kolo kval. | Dominik Nazaruk | Razvan Marius Codescu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Greece F7 | tvrdý |
Razvan Marius Codescu form & Dominik Nazaruk form
Razvan Marius Codescu - posledné zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alp Horoz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Denis Constantin Spiridon | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Lazar Dokov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Nikola Kolyachev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Carl Holder | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Jannik Maute | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Adam Heinonen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Philipp Pavlenko | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Matias Ponce De Leon Gomila | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Jimmy Yang | 2-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Nishith Naveen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Muthu Senthilkumar | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Adel Ghanim | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vyshkovo - antuka | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
17.08.21 kvalifik. | vs. Stefan Palosi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Theodor Cristian Miriuta | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. George Tsivadze | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Amr Hassan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Dominik Nazaruk - posledné zápasy
M15 Lodz - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Krystof Zapsky | 4-6, 2-2, - Dominik Nazaruk - skreč | detail zápasu | |
M15 Gdynia - antuka | ||||
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Antonin Stepanek | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
29.07.20 1. kolo | vs. Adam Bronka | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 7-6, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Wojciech Marek | 6-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Roi Ginat | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 7-5, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luke Servaes | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Pelle Boerma | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jounieh - antuka | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Magd Abou El Ezz | 6-1, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Nicolas Uryson | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Michael Shaw | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Sergis Kyratzis | 7-62, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Pawel Jankowiak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Bydgoszcz - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Mikolaj Borkowski | 6-3, 7-5 | detail zápasu |