ZÁPAS
23.10.17 | kvalifik. | Razvan Marius Codescu | Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 3-6, 7-67 | Greece F6 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
14.08.98, 25 rokov
14.08.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Razvan Marius Codescu vs. Dan Alexandru Tomescu - Vzájomné zápasy
08.12.18 | 1. kolo kval. | Dan Alexandru Tomescu | Razvan Marius Codescu | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | Turkey F40 | antuka |
23.10.17 | kvalifik. | Razvan Marius Codescu | Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 3-6, 7-67 | detail zápasu | Greece F6 | tvrdý |
31.07.17 | 2. kolo kval. | Razvan Marius Codescu | Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | Romania F8 | antuka |
26.06.17 | 1. kolo kval. | Razvan Marius Codescu | Dan Alexandru Tomescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Romania F5 | antuka |
31.10.16 | 1. kolo kval. | Razvan Marius Codescu | Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Greece F8 | tvrdý |
Razvan Marius Codescu form & Dan Alexandru Tomescu form
Razvan Marius Codescu - posledné zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alp Horoz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Denis Constantin Spiridon | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Lazar Dokov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Nikola Kolyachev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Carl Holder | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Jannik Maute | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Adam Heinonen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Philipp Pavlenko | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Matias Ponce De Leon Gomila | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Jimmy Yang | 2-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Nishith Naveen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Muthu Senthilkumar | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Adel Ghanim | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vyshkovo - antuka | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
17.08.21 kvalifik. | vs. Stefan Palosi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Theodor Cristian Miriuta | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. George Tsivadze | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Amr Hassan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Dan Alexandru Tomescu - posledné zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Yshai Oliel | 6-1, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Iannis Miletich | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Markus Molder | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Gabriel Donev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
03.03.24 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.24 štvrťfinále | vs. Fadi Bidan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Brandon Perez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Alessandro Cortegiani | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Hady Habib | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Mert Naci Turker | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-76, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Tim Handel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Branko Djuric | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
28.09.23 štvrťfinále | vs. Jakub Nicod | 2-6, 2-6 | detail zápasu |