ZÁPAS
19.02.19 | 1. kolo | Raul Brancaccio | Nino Serdarusic | 6-3, 4-6, 6-4 | Bergamo Challenger | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Raul Brancaccio | Nino Serdarusic | |
1. podanie % | 42/77 (55%) | 56/91 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/42 (71%) | 36/56 (64%) |
Vyhrané body z 2.podania | 19/35 (54%) | 16/35 (46%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 39/91 (43%) | 28/77 (36%) |
Vyhrané body celkom | 88/168 (52%) | 80/168 (48%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esá | 2 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Raul Brancaccio | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Raul Brancaccio | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Raul Brancaccio | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Raul Brancaccio | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Raul Brancaccio | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Nino Serdarusic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Raul Brancaccio | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Raul Brancaccio | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Raul Brancaccio | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Raul Brancaccio | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Nino Serdarusic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Raul Brancaccio | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Raul Brancaccio | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Raul Brancaccio | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Nino Serdarusic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Raul Brancaccio | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Raul Brancaccio | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Nino Serdarusic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Raul Brancaccio | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Raul Brancaccio vs. Nino Serdarusic - Vzájomné zápasy
19.02.19 | 1. kolo | Raul Brancaccio | Nino Serdarusic | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | Bergamo Challenger | tvrdý I. |
02.12.17 | semifinále | Raul Brancaccio | Nino Serdarusic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Tunisia F37 | antuka |
Raul Brancaccio form & Nino Serdarusic form
Raul Brancaccio - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-3, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Henrique Rocha | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Hady Habib | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 7-67, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 6-74, 1-3, - Raul Brancaccio - skreč | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 3-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Steven Diez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Hugo Gaston | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Robert Strombachs | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Nick Chappell | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Henri Squire | 7-64, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 7-5, 5-7, 6-78 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Nino Serdarusic - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Jozef Kovalik | 6-3, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Cezar Cretu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Tim Handel | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Nikola Milojevic | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-3, 6-71 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Valentin Royer | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexandre Muller | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Ethan Quinn | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Beibit Zhukayev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Martin Damm | 7-65, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Eliot Spizzirri | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-64, 6-74 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Denys Klok | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Nikoloz Gurgenidze | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 4-6 | detail zápasu |