ZÁPAS
28.01.19 | 1. kolo | Raul Brancaccio | Carlos Taberner | 7-5, 7-64 | Quimper Challenger | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Raul Brancaccio | Carlos Taberner | |
1. podanie % | 52/85 (61%) | 46/78 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 36/52 (69%) | 35/46 (76%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/33 (52%) | 12/32 (38%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 31/78 (40%) | 32/85 (38%) |
Vyhrané body celkom | 84/163 (52%) | 79/163 (48%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 1 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Raul Brancaccio | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Raul Brancaccio | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Raul Brancaccio | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Raul Brancaccio | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Raul Brancaccio | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Raul Brancaccio | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Raul Brancaccio | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Raul Brancaccio | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Raul Brancaccio | 2-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Raul Brancaccio | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-5 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Raul Brancaccio | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Raul Brancaccio | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Raul Brancaccio vs. Carlos Taberner - Vzájomné zápasy
03.02.23 | štvrťfinále | Raul Brancaccio | Carlos Taberner | 6-3, 6-76, 6-0 | detail zápasu | Tenerife 2 | tvrdý |
25.11.21 | 2. kolo | Raul Brancaccio | Carlos Taberner | 7-66, 6-3 | detail zápasu | Bari Challenger | tvrdý |
26.09.19 | 3. kolo | Raul Brancaccio | Carlos Taberner | 3-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | Florence Challenger | antuka |
28.01.19 | 1. kolo | Raul Brancaccio | Carlos Taberner | 7-5, 7-64 | detail zápasu | Quimper Challenger | tvrdý I. |
12.07.17 | 2. kolo | Carlos Taberner | Raul Brancaccio | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Spain F21 | antuka |
16.03.17 | 2. kolo | Carlos Taberner | Raul Brancaccio | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | Spain F7 | antuka |
07.09.15 | 1. kolo | Raul Brancaccio | Carlos Taberner | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | Spain F28 | antuka |
Raul Brancaccio form & Carlos Taberner form
Raul Brancaccio - posledné zápasy
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Henrique Rocha | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Hady Habib | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 7-67, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 6-74, 1-3, - Raul Brancaccio - skreč | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 3-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Steven Diez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Hugo Gaston | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Robert Strombachs | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Nick Chappell | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Henri Squire | 7-64, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 7-5, 5-7, 6-78 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu |
Carlos Taberner - posledné zápasy
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Pablo Martinez Gomez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krajinovic | 6-3, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 2-6, 7-68, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 5-7, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Damien Wenger | 7-64, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Martin Estevarena | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Petr Nouza | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Kacper Krolikowski | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Hugo Gaston | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-3, 6-2 | detail zápasu |