ZÁPAS
24.10.18 | 1. kolo | Raphael Baltensperger | Luke Stevenson | 6-1, 6-2 | Portugal F22 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Raphael Baltensperger | Luke Stevenson | |
1. podanie % | 20/42 (48%) | 20/41 (49%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/20 (85%) | 12/20 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/22 (73%) | 7/21 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/41 (54%) | 9/42 (21%) |
Vyhrané body celkom | 55/83 (66%) | 28/83 (34%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Raphael Baltensperger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Luke Stevenson | |
1-1 | Luke Stevenson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Raphael Baltensperger | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Raphael Baltensperger | 3-1 | |
4-1 | Luke Stevenson | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
5-1 | Luke Stevenson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Raphael Baltensperger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Luke Stevenson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Raphael Baltensperger | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Luke Stevenson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Raphael Baltensperger | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Luke Stevenson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Raphael Baltensperger | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Luke Stevenson | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
06.12.97, 26 rokov
06.12.97, 26 rokov
Raphael Baltensperger vs. Luke Stevenson - Vzájomné zápasy
24.10.18 | 1. kolo | Raphael Baltensperger | Luke Stevenson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Portugal F22 | tvrdý |
Raphael Baltensperger form & Luke Stevenson form
Raphael Baltensperger - posledné zápasy
M25 Sion - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Edouard Aubert | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Niklas Koch | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Patrick Zahraj | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Genova - antuka | ||||
15.06.21 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
15.03.21 kvalifik. | vs. Cyril Vandermeersch | 4-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 6-73, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.21 kvalifik. | vs. Hugo Pontico | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Arthur Fery | 2-6, 1-1, - Raphael Baltensperger - skreč | detail zápasu | |
03.11.20 kvalifik. | vs. Daniel Little | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Poswiat | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Gastao Elias | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.20 kvalifik. | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Tennyson Whiting | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Igor Sijsling | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Igor Solomatin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.20 kvalifik. | vs. Patrik Hartmeier | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Dominic Stricker | 1-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Gian Luca Tanner | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
31.08.20 1. kolo kval. | vs. Davide Galoppini | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
05.07.20 1. kolo | vs. Johan Nikles | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Gian Gruenig | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Luke Stevenson - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.19 1. kolo kval. | vs. Tobias Brutscher | 7-5, 4-6, 0-10 | detail zápasu | |
Portugal F22 - tvrdý | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Raphael Baltensperger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.18 kvalifik. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Miguel Semedo | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Belgium F10 - antuka | ||||
26.08.18 kvalifik. | vs. Nicolas Ferrando | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Garcia | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Belgium F7 - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Benoit Lanckohr | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Portugal F11 - tvrdý | ||||
03.07.18 2. kolo kval. | vs. Socrates Leon Tsoronis | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F19 - antuka | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Nikita Kashirin | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Willie Van Zyl | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Netherlands F5 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Ricky De Bruijn | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Leonard Von Hindte | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Netherlands F1 - antuka | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F21 - antuka | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. George Botezan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F20 - antuka | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F19 - antuka | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Mert Guven Antal | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.17 kvalifik. | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F13 - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F12 - antuka | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Javier Naser | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Portugal F2 - tvrdý | ||||
06.03.17 | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F5 - antuka | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Ignacio Calvo Milla | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F17 - tvrdý | ||||
25.04.16 2. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
25.04.16 1. kolo kval. | vs. Oezen Usakli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F16 - tvrdý | ||||
18.04.16 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.16 kvalifik. | vs. Imran Aswat | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.16 2. kolo kval. | vs. Daniel Orlita | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F15 - tvrdý | ||||
11.04.16 kvalifik. | vs. Daisuke Sumizawa | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Denis Pisarchuk | 6-0, 6-2 | detail zápasu |