ZÁPAS
28.09.20 | 1. kolo kval. | Raphael Baltensperger | Igor Solomatin | 6-1, 6-3 | M15 Forbach | koberec |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
16.12.98, 25 rokov
16.12.98, 25 rokov
Raphael Baltensperger vs. Igor Solomatin - Vzájomné zápasy
28.09.20 | 1. kolo kval. | Raphael Baltensperger | Igor Solomatin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Forbach | koberec |
Raphael Baltensperger form & Igor Solomatin form
Raphael Baltensperger - posledné zápasy
M25 Sion - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Edouard Aubert | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Niklas Koch | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Patrick Zahraj | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Genova - antuka | ||||
15.06.21 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
15.03.21 kvalifik. | vs. Cyril Vandermeersch | 4-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 6-73, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.21 kvalifik. | vs. Hugo Pontico | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Arthur Fery | 2-6, 1-1, - Raphael Baltensperger - skreč | detail zápasu | |
03.11.20 kvalifik. | vs. Daniel Little | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Poswiat | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Gastao Elias | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.20 kvalifik. | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Tennyson Whiting | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Igor Sijsling | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Igor Solomatin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.20 kvalifik. | vs. Patrik Hartmeier | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Dominic Stricker | 1-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Gian Luca Tanner | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
31.08.20 1. kolo kval. | vs. Davide Galoppini | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
05.07.20 1. kolo | vs. Johan Nikles | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Gian Gruenig | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Igor Solomatin - posledné zápasy
M15 Pescara - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Ortenzi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
02.08.21 kvalifik. | vs. Luca Castagnola | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | Gian Matias Di Natale - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Niccolo Inserra | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 L'Aquila - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Gianluca Centi Pizzutilli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Adam Jones | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Raphael Baltensperger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
25.08.20 kvalifik. | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
19.09.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.20 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-2, 6-74, 5-10 | detail zápasu | |
18.09.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Jackson Varney | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Lebedev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Hanyi Liu | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luke Issajenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Michael-John Every | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Boris Fassbender | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 1-6 | detail zápasu |