Ran Amar vs. Daniel Dudockin

Ran Amar vs. Daniel Dudockin - Israel F4 (Ramat Gan) - porovnanie

ZÁPAS

24.04.171. kolo kval.Ran Amar Daniel Dudockin 6-4, 6-0 Izrael Israel F4 tvrdý

ŠTATISTIKY

6-0

Ran Amar
Izrael
05.05.99, 20 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
21.02.97, 22 rokov







Daniel Dudockin
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Ran Amar vs. Daniel Dudockin - Vzájomné zápasy

24.04.171. kolo kval.Ran AmarDaniel Dudockin6-4, 6-0 detail zápasuIzrael Israel F4 tvrdý
19.10.15kvalifik.Daniel DudockinRan Amar6-4, 6-3 detail zápasuIzrael Israel F14 tvrdý

Ran Amar - posledné zápasy

Greece M15 Heraklion - tvrdý
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Neil Oberleitner2-6, 6-3, 10-12 prehradetail zápasu
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Winter Meagher6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
11.11.19
2. kolo kval.
vs. Jordan Hasson3-6, 2-6 prehradetail zápasu
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Mile Matic7-65, 6-1 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
04.11.19
2. kolo kval.
vs. Yann Wojcik6-3, 4-6, 7-10 prehradetail zápasu
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Martin Fekiac7-67, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael M15 Sajur - tvrdý
04.09.19
1. kolo
vs. Takuto Niki0-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
28.08.19
1. kolo
vs. Yshai Oliel6-72, 6-4, 4-6 prehradetail zápasu
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Omer Yeshaya6-4, 6-3 výhradetail zápasu
26.08.19
kvalifik.
vs. Dor Wertheimer6-4, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
21.08.19
1. kolo
vs. Francesco Vilardo4-6, 3-6 prehradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Dor Wertheimer6-4, 3-6, 12-10 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Guy Dagan6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael M15 Netanya - tvrdý
20.06.19
2. kolo
vs. Vladyslav Orlov2-6, 6-4, 1-6 prehradetail zápasu
19.06.19
1. kolo
vs. Gleb Blekher6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
12.06.19
1. kolo
vs. Alexander Igoshin4-6, 6-1, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Tel - tvrdý
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Nir Vodavoz1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F14 - tvrdý
14.10.18
kvalifik.
vs. Emmanuel Luria6-2, 4-6, 4-6 prehradetail zápasu
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Shadi Al Tori6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael Israel F13 - tvrdý
09.10.18
1. kolo
vs. Guy Den Heijer3-6, 2-6 prehradetail zápasu
08.10.18
kvalifik.
vs. Dmitrii Baskov6-2, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Nir Vodavoz6-2, 6-2 výhradetail zápasu
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Yam Ziv6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
04.10.18
2. kolo
vs. Jordan Hasson2-6, 5-7 prehradetail zápasu
01.10.18
kvalifik.
vs. Jesse Ross3-6, 4-6 prehradetail zápasu
01.10.18
1. kolo
vs. Jeremy Sonkin6-3, 6-4 výhradetail zápasu
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Nevo Gabriely6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael Israel F10 - tvrdý
20.06.18
2. kolo
vs. Alon Elia4-6, 0-1, - Ran Amar - skrečprehradetail zápasu
19.06.18
1. kolo
vs. Shahar Elbaz7-65, 6-4 výhradetail zápasu
18.06.18
kvalifik.
vs. Luca Keist1-6, 2-6 prehradetail zápasu

Daniel Dudockin - posledné zápasy

Izrael M15 Kiryat - tvrdý
21.08.19
1. kolo
vs. Riccardo Maiga3-6, 0-6 prehradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Apuroop Patlolla Reddy6-4, 7-5 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Hiddleson6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael M15 Netanya - tvrdý
18.06.19
kvalifik.
vs. Kento Yamada6-3, 1-6, 8-10 prehradetail zápasu
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Guy Dagan6-0, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Demetris Azoides4-6, 6-2, 10-7 výhradetail zápasu
10.06.19
kvalifik.
vs. Boris Pokotilov2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F11 - tvrdý
25.06.18
kvalifik.
vs. Luca Keist5-7, 0-6 prehradetail zápasu
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Yam Ziv6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael Israel F10 - tvrdý
19.06.18
1. kolo
vs. Emmanuel Luria5-7, 3-6 prehradetail zápasu
18.06.18
2. kolo kval.
vs. Leonardo Schmitz Frederico6-4, 6-3 výhradetail zápasu
18.06.18
kvalifik.
vs. Adam Levi6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael Israel F9 - tvrdý
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Shahar Gabay6-1, 6-2 výhradetail zápasu
10.06.18
kvalifik.
vs. Barnaby Smith3-6, 0-6 prehradetail zápasu
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Leonardo Schmitz Frederico6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael Israel F8 - tvrdý
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F6 - tvrdý
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Yair Sarouk3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F5 - tvrdý
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F4 - tvrdý
24.04.18
kvalifik.
vs. Romain Bauvy4-6, 2-6 prehradetail zápasu
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Nevo Gabriely6-2, 6-3 výhradetail zápasu
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Almog Levi6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
26.06.17
kvalifik.
vs. Franco Ribero3-6, 2-6 prehradetail zápasu
26.06.17
1. kolo kval.
vs. Guy Michelevitz1-6, 6-3, 6-1 výhradetail zápasu
26.06.17
2. kolo kval.
vs. Edan Bakshi6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael Israel F11 - tvrdý
19.06.17
1. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi3-6, 6-4, 5-7 prehradetail zápasu
Izrael Israel F9 - tvrdý
07.06.17
1. kolo
vs. Jordan Hasson5-7, 4-6 prehradetail zápasu
05.06.17
kvalifik.
vs. Lior Goldenberg6-1, 6-1 výhradetail zápasu
05.06.17
2. kolo kval.
vs. Daniel Entelis6-4, 6-76, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael Israel F8 - tvrdý
23.05.17
1. kolo
vs. Dekel Bar6-79, 6-4, 2-6 prehradetail zápasu
22.05.17
2. kolo kval.
vs. Jeff Guerrero6-4, 4-6, 7-5 výhradetail zápasu
<