Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
16.10.99, 24 rokov
16.10.99, 24 rokov
Rafael Matos vs. Xavier Gabarro - Vzájomné zápasy
14.08.19 | 1. kolo | Rafael Matos | Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Vigo | antuka |
08.05.17 | 2. kolo kval. | Rafael Matos | Xavier Gabarro | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Spain F13 | antuka |
Rafael Matos form & Xavier Gabarro form
Rafael Matos - posledné zápasy
Marrakech - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Marbella Challenger - antuka | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-1, 6-79 | detail zápasu | |
Rio De - tvrdý | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 0-0, - Rafael Matos - skreč | detail zápasu | |
14.12.21 1. kolo | vs. Wilson Leite | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.12.21 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.12.21 kvalifik. | vs. Federico Zeballos | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
06.12.21 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 4-6, 1-2, - Rafael Matos - skreč | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - antuka | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Luciano Darderi | 6-75, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
18.10.21 kvalifik. | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Francisco Llanes | 6-0, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago 3 - antuka | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.21 kvalifik. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 6-2, 3-3, Carlos Gomez-Herrera - skreč | detail zápasu | |
Santiago 2 - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Tobias Simon | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Sekou Bangoura | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Pedro Sousa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.21 kvalifik. | vs. Joao Menezes | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Luis David Martinez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Concepcion Challenger - antuka | ||||
15.02.21 kvalifik. | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Diego Hidalgo | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
26.09.20 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Xavier Gabarro - posledné zápasy
M15 Sabadell - antuka | ||||
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Robin Mick Bucher | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Marc Ros Mesas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Nil Boixader Roca | 6-75, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Chinmaya Dev Chauhan | 6-2, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Guillem Puentes Gabriel | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Eero Vasa | 6-4, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
21.09.21 kvalifik. | vs. Kirill Mishkin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.21 1. kolo kval. | vs. Jesus Martinez Garcia | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Valentin Lapalu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.21 kvalifik. | vs. Emilien Voisin | 6-3, 6-77, 11-9 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Ervin Haris Eminefendic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Ruben Serrano Madrid | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Higinio Sanchis Melero | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Albert Roglan | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Oliver Andersson | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 7-5, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Daniel Rincon | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Sean Cuenin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Antonio Prat | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
30.11.20 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villena - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 0-3 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
09.11.20 1. kolo kval. | vs. Lamine Ouahab | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 2-6 | detail zápasu |