ZÁPAS
29.11.16 | 1. kolo | Rafael Matos | Matias Callarami | 6-1, 6-2 | Uruguay F1 | antuka |
ŠTATISTIKY
Rafael Matos | Matias Callarami | |
1. podanie % | 39/61 (64%) | 26/42 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/39 (56%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/22 (73%) | 5/16 (31%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 26/42 (62%) | 23/61 (38%) |
Vyhrané body celkom | 64/103 (62%) | 39/103 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
02.08.96, 27 rokov
02.08.96, 27 rokov
Rafael Matos vs. Matias Callarami - Vzájomné zápasy
29.11.16 | 1. kolo | Rafael Matos | Matias Callarami | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Uruguay F1 | antuka |
Rafael Matos form & Matias Callarami form
Rafael Matos - posledné zápasy
Marrakech - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Marbella Challenger - antuka | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-1, 6-79 | detail zápasu | |
Rio De - tvrdý | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 0-0, - Rafael Matos - skreč | detail zápasu | |
14.12.21 1. kolo | vs. Wilson Leite | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.12.21 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.12.21 kvalifik. | vs. Federico Zeballos | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
06.12.21 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 4-6, 1-2, - Rafael Matos - skreč | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - antuka | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Luciano Darderi | 6-75, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
18.10.21 kvalifik. | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Francisco Llanes | 6-0, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago 3 - antuka | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.21 kvalifik. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 6-2, 3-3, Carlos Gomez-Herrera - skreč | detail zápasu | |
Santiago 2 - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Tobias Simon | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Sekou Bangoura | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Pedro Sousa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.21 kvalifik. | vs. Joao Menezes | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Luis David Martinez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Concepcion Challenger - antuka | ||||
15.02.21 kvalifik. | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Diego Hidalgo | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
26.09.20 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Matias Callarami - posledné zápasy
France F13 - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Yannick Thivant | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Uruguay F2 - antuka | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Joao Pedro Sorgi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.12.16 kvalifik. | vs. Eduardo Palma | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Uruguay F1 - antuka | ||||
29.11.16 1. kolo | vs. Rafael Matos | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Facundo Agustin Loker | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
28.11.16 kvalifik. | vs. Cruz Thayne | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F15 - antuka | ||||
20.04.16 1. kolo | vs. Jelle Sels | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Argentina F3 - antuka | ||||
14.03.16 1. kolo kval. | vs. Alejo Apud | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.16 2. kolo kval. | vs. Victor Nunez | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F12 - antuka | ||||
14.09.15 2. kolo kval. | vs. Santiago Maresca | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.15 1. kolo kval. | vs. Agustin Adrian Madrid Rocca | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Argentina F3 - antuka | ||||
23.03.15 2. kolo kval. | vs. Juan Manuel Matute | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.03.15 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Arus | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Argentina F1 - antuka | ||||
09.03.15 1. kolo kval. | vs. Nicolas Sandoval | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
09.03.15 2. kolo kval. | vs. Agustin Suarez Gonzalez | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Argentina F18 - antuka | ||||
15.09.14 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ezequiel Natalicchio | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
15.09.14 kvalifik. | vs. Gustavo Guerses | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.14 1. kolo kval. | vs. Matias Destefanis | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Argentina F17 - antuka | ||||
08.09.14 2. kolo kval. | vs. Agustin Savarino | 0-6, 7-66, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.14 1. kolo kval. | vs. Jonathan Espinola | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Argentina F11 - antuka | ||||
21.07.14 kvalifik. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.07.14 2. kolo kval. | vs. Thomas Da Silva Ramos | 6-0, 7-67 | detail zápasu | |
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Felipe Martinez Sarrasague | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Argentina F9 - antuka | ||||
30.06.14 1. kolo kval. | vs. Franco Agamenone | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Argentina F7 - antuka | ||||
16.06.14 1. kolo kval. | vs. Matias Alejandro Hatem | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Argentina F5 - antuka | ||||
17.03.14 2. kolo kval. | vs. Francisco Arrechea | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.14 1. kolo kval. | vs. Thomas Da Silva Ramos | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Argentina F20 - antuka | ||||
23.09.13 1. kolo kval. | vs. Luciano Betella | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Argentina F19 - antuka | ||||
16.09.13 1. kolo kval. | vs. Francisco Arrechea | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu |