ZÁPAS
07.09.15 | 2. kolo kval. | Quinton Vega | Iancu-Lustinian Ghinda | 6-3, 6-4 | Canada F9 | antuka |
ŠTATISTIKY
USA
22.11.92, 31 rokov
12 192 $
22.11.92, 31 rokov
12 192 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kanada
20.12.95, 28 rokov
20.12.95, 28 rokov
Quinton Vega vs. Iancu-Lustinian Ghinda - Vzájomné zápasy
07.09.15 | 2. kolo kval. | Quinton Vega | Iancu-Lustinian Ghinda | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Canada F9 | antuka |
Quinton Vega form & Iancu-Lustinian Ghinda form
Quinton Vega - posledné zápasy
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
07.03.20 | vs. Holger Rune | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.03.20 Rubber 1 | vs. Mikael Torpegaard | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Blaise Bicknell | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Georgy Chukhleb | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F22 - antuka | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Charles Force | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Nico Mostardi | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Lloyd Sergio Watat Njanga | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
USA F20 - antuka | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Cameron Silverman | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F18 - antuka | ||||
13.06.17 1. kolo | vs. Cameron Silverman | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Canada F2 - tvrdý I. | ||||
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Henrik Wiersholm | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Canada F1 - tvrdý I. | ||||
02.03.17 2. kolo | vs. Gleb Sakharov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.17 1. kolo | vs. Jonathan Chang | 2-6, 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.17 2. kolo kval. | vs. Sid Donarski | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.17 kvalifik. | vs. David Pel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Tempe Challenger - tvrdý | ||||
12.02.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.17 1. kolo kval. | vs. Brandon Stringfellow | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
San Francisco - tvrdý I. | ||||
05.02.17 2. kolo kval. | vs. Brayden Schnur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.17 1. kolo kval. | vs. Alec Adamson | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Puerto Rico - tvrdý | ||||
21.12.16 2. kolo | vs. Evan King | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.12.16 1. kolo | vs. Jaycer Lyeons | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
USA F40 - tvrdý I. | ||||
07.12.16 1. kolo | vs. Brayden Schnur | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Fletcher Scott | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
05.12.16 kvalifik. | vs. Augusto Laranja | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Norway F3 - tvrdý I. | ||||
31.10.16 1. kolo | vs. Patrik Rosenholm | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Norway F2 - tvrdý I. | ||||
24.10.16 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 5-7, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Norway F1 - tvrdý I. | ||||
20.10.16 štvrťfinále | vs. Viktor Durasovic | 0-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.16 2. kolo | vs. David Norfeldt | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.16 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Iancu-Lustinian Ghinda - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Jan Pleva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Tom Abelevich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.20 kvalifik. | vs. Seita Watanabe | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Aliaksandr Sasnouski | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Muhammad Ragy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Abdella Nedim Mohammed | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 6-1, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
27.01.20 kvalifik. | vs. Ahmed Mounir | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.20 2. kolo kval. | vs. Matteo Rizzi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Stefano Battaglino | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.19 kvalifik. | vs. Ali Zaghloul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Arpit Sharma | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Anwar Elkamony | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Karsten Wuyts | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Egill Sigurdsson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Yuichiro Inui | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-73, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Igor Solomatin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Tomas Papik | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Michal Wozniak | 6-3, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. James Boyd | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Stylianos Poutis | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu |