ZÁPAS
29.09.17 | štvrťfinále | Prajnesh Gunneswaran | Frank Dancevic | 4-6, 6-4, 6-4 | Tiburon Challenger | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Prajnesh Gunneswaran | Frank Dancevic | |
1. podanie % | 42/80 (53%) | 63/108 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 34/42 (81%) | 46/63 (73%) |
Vyhrané body z 2.podania | 25/38 (66%) | 19/45 (42%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 43/108 (40%) | 21/80 (26%) |
Vyhrané body celkom | 102/188 (54%) | 86/188 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 9 |
Esá | 5 | 7 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Prajnesh Gunneswaran | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Frank Dancevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Prajnesh Gunneswaran | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Frank Dancevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Prajnesh Gunneswaran | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Frank Dancevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Prajnesh Gunneswaran | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
(0) | Frank Dancevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Prajnesh Gunneswaran | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Frank Dancevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Prajnesh Gunneswaran | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Frank Dancevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Prajnesh Gunneswaran | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Frank Dancevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Prajnesh Gunneswaran | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Frank Dancevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Prajnesh Gunneswaran | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
(0) | Frank Dancevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Prajnesh Gunneswaran | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Frank Dancevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Prajnesh Gunneswaran | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Frank Dancevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Prajnesh Gunneswaran | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Frank Dancevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Prajnesh Gunneswaran | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Frank Dancevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Prajnesh Gunneswaran | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
(0) | Frank Dancevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Prajnesh Gunneswaran | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Frank Dancevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Prajnesh Gunneswaran vs. Frank Dancevic - Vzájomné zápasy
29.09.17 | štvrťfinále | Prajnesh Gunneswaran | Frank Dancevic | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Tiburon Challenger | tvrdý |
Prajnesh Gunneswaran form & Frank Dancevic form
Prajnesh Gunneswaran - posledné zápasy
Pune Challenger - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 7-65, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.23 kvalifik. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Jay Clarke | 6-4, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
05.02.23 | vs. Elmer Moller | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Al - tvrdý | ||||
29.01.23 finále | vs. Khumoun Sultanov | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
28.01.23 semifinále | vs. Benjamin Hassan | 6-4, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
27.01.23 štvrťfinále | vs. Jakub Mensik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.01.23 2. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
18.01.23 2. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.23 1. kolo | vs. Tibo Colson | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
11.01.23 2. kolo | vs. Arthur Cazaux | 7-65, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
31.12.22 1. kolo kval. | vs. Maximilian Marterer | 6-76, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
18.11.22 štvrťfinále | vs. Ben Shelton | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.11.22 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.11.22 1. kolo | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
09.11.22 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.22 1. kolo | vs. Blaise Bicknell | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Max Purcell | 6-4, 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. James Duckworth | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sheffield - tvrdý I. | ||||
07.10.22 semifinále | vs. Giles Hussey | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.10.22 štvrťfinále | vs. Mathys Erhard | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.22 2. kolo | vs. Anton Matusevich | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Daniel Little | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
16.09.22 Rubber 1 | vs. Casper Ruud | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
07.09.22 2. kolo | vs. Arthur Cazaux | 6-72, 1-6 | detail zápasu |
Frank Dancevic - posledné zápasy
Auckland - tvrdý | ||||
11.01.20 1. kolo kval. | vs. Mikael Ymer | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
28.09.19 1. kolo kval. | vs. Jeremy Chardy | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Evgeny Donskoy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
28.07.18 semifinále | vs. Peter Polansky | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.18 štvrťfinále | vs. Alexander Sarkissian | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.07.18 2. kolo | vs. Lucas Miedler | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo | vs. Takanyi Garanganga | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Newport - tráva | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
12.07.18 2. kolo | vs. Mikael Torpegaard | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.18 1. kolo | vs. Brayden Schnur | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tráva | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Mikhail Youzhny | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
Poprad Tatry - antuka | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Adam Pavlasek | 5-7, - Frank Dancevic - skreč | detail zápasu | |
17.06.18 kvalifik. | vs. David Poljak | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Vitalii Shcherba | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.06.18 2. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Edoardo Eremin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Ante Pavic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Geneva - antuka | ||||
20.05.18 kvalifik. | vs. Noah Rubin | 6-72, 6-73 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Jan Choinski | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Savannah Challenger - antuka | ||||
03.05.18 2. kolo | vs. Michael Mmoh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.18 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
22.04.18 kvalifik. | vs. Trent Bryde | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.04.18 2. kolo kval. | vs. Sebastian Korda | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Sarasota Challenger - antuka | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Henri Laaksonen | 6-2, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
15.04.18 kvalifik. | vs. Martin Cuevas | 6-78, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.04.18 2. kolo kval. | vs. Erik Crepaldi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
16.03.18 štvrťfinále | vs. Brayden Schnur | - Frank Dancevic - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
15.03.18 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 7-66, 6-2 | detail zápasu |