Turecko
20.10.99, 24 rokov
20.10.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
12.02.96, 28 rokov
12.02.96, 28 rokov
Polat Gulcur vs. Denislav Gochev - Vzájomné zápasy
20.04.15 | 2. kolo kval. | Polat Gulcur | Denislav Gochev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Turkey F16 | tvrdý |
Polat Gulcur form & Denislav Gochev form
Polat Gulcur - posledné zápasy
Turkey F19 - antuka | ||||
16.05.18 1. kolo | vs. Paul Woerner | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F18 - antuka | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Mohammad Mirzaei | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F17 - antuka | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Ioan Farcas | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F12 - antuka | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F10 - antuka | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Shahin Khaledan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Jose Roda | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F4 - antuka | ||||
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Noah Prehn | 7-62, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F17 - antuka | ||||
01.05.17 2. kolo kval. | vs. Goran Markovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Umut Erkurt | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F50 - tvrdý | ||||
12.12.16 1. kolo kval. | vs. Nicolas Barz | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Turkey F48 - tvrdý | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F47 - tvrdý | ||||
21.11.16 2. kolo kval. | vs. Dylan Gee | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Ratmir Zubkov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F45 - tvrdý | ||||
07.11.16 2. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F44 - tvrdý | ||||
31.10.16 2. kolo kval. | vs. Stanislav Korshunov | 3-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Noah Prehn | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F43 - tvrdý | ||||
24.10.16 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ferrando | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Turkey F42 - tvrdý | ||||
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Sebastian Buehler | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Turkey F41 - tvrdý | ||||
10.10.16 2. kolo kval. | vs. Sarp Agabigun | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F21 - tvrdý | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F19 - tvrdý | ||||
09.05.16 2. kolo kval. | vs. Keisuke Numajiri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F18 - tvrdý | ||||
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Alperen Sanater | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.05.16 2. kolo kval. | vs. Emiliano Franco Vecchia | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F17 - tvrdý | ||||
25.04.16 2. kolo kval. | vs. Christian Hirschmueller | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.16 1. kolo kval. | vs. Elijah Anderson | Elijah Anderson - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Turkey F14 - tvrdý | ||||
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F13 - tvrdý | ||||
28.03.16 1. kolo kval. | vs. Dani Andres Rodrigues Acosta | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Denislav Gochev - posledné zápasy
Turkey F45 - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Darko Bojanovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F44 - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Horst Rieder | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F11 - tvrdý | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Ruan Du Preez | 6-3, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
Egypt F10 - tvrdý | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Adam Mlazga | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F50 - tvrdý | ||||
14.12.15 1. kolo kval. | vs. Vadym Ursu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F43 - tvrdý | ||||
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F42 - tvrdý | ||||
19.10.15 1. kolo kval. | vs. Andrey Pechkin | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F13 - antuka | ||||
21.09.15 2. kolo kval. | vs. Vukasin Sibinovic | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Serbia F12 - antuka | ||||
14.09.15 1. kolo kval. | vs. Nebojsa Milenkovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Serbia F7 - antuka | ||||
27.07.15 1. kolo kval. | vs. Marko Lovrinovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F3 - antuka | ||||
22.06.15 1. kolo kval. | vs. Georgi Ganchev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F2 - antuka | ||||
15.06.15 2. kolo kval. | vs. Nelson Roso | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.06.15 1. kolo kval. | vs. Kiril Zahariev | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - antuka | ||||
08.06.15 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F17 - tvrdý | ||||
27.04.15 1. kolo kval. | vs. Anders Grinderslev | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F16 - tvrdý | ||||
20.04.15 2. kolo kval. | vs. Polat Gulcur | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Greece F10 - tvrdý | ||||
27.10.14 1. kolo kval. | vs. Christopher Papadakis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Greece F9 - tvrdý | ||||
20.10.14 1. kolo kval. | vs. Filippo Ghidetti | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
11.08.14 1. kolo kval. | vs. Philipp Scholz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
04.08.14 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F6 - antuka | ||||
14.07.14 2. kolo kval. | vs. Alexandru Sturzu | 6-70, 2-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F5 - antuka | ||||
07.07.14 1. kolo kval. | vs. Stefan Luckanov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F4 - antuka | ||||
30.06.14 1. kolo kval. | vs. Ivo Karamanski | 7-64, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F3 - antuka | ||||
23.06.14 1. kolo | vs. Petar Trendafilov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F2 - antuka | ||||
16.06.14 1. kolo | vs. Plamen Milushev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - antuka | ||||
09.06.14 1. kolo kval. | vs. Dragos Constantin Ignat | 0-6, 2-6 | detail zápasu |