ZÁPAS
05.10.16 | 1. kolo | Pol Toledo Bague | Igor Solomatin | 6-2, 6-1 | Tunisia F26 | antuka |
ŠTATISTIKY
Pol Toledo Bague | Igor Solomatin | |
1. podanie % | 29/46 (63%) | 32/47 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/29 (76%) | 16/32 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/17 (65%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 26/47 (55%) | 13/46 (28%) |
Vyhrané body celkom | 59/93 (63%) | 34/93 (37%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
16.12.98, 25 rokov
16.12.98, 25 rokov
Pol Toledo Bague vs. Igor Solomatin - Vzájomné zápasy
05.10.16 | 1. kolo | Pol Toledo Bague | Igor Solomatin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Tunisia F26 | antuka |
Pol Toledo Bague form & Igor Solomatin form
Pol Toledo Bague - posledné zápasy
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Moez Echargui | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Matteo Martineau | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Toulouse Challenger - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Den - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 6-0, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 1-6, - Pol Toledo Bague - skreč | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Tiago Cacao | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Nil Regas Luis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
27.04.22 2. kolo | vs. Louis Wessels | 6-2, 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
26.04.22 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Medellin - antuka | ||||
24.03.22 2. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-65, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.03.22 1. kolo | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Anapoima - antuka | ||||
16.03.22 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 3-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
Gran Canaria - antuka | ||||
01.03.22 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.22 kvalifik. | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Blu Baker | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.22 1. kolo | vs. Ethan Quinn | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
27.01.22 2. kolo | vs. Noah Rubin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.01.22 1. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya 4 - antuka | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 6-710, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.21 semifinále | vs. Arthur Fils | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
03.12.21 štvrťfinále | vs. Louroi Martinez | 7-5, 6-76, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.21 2. kolo | vs. Luis Faria | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-4, 3-6, 1-4, - Pol Toledo Bague - skreč | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Girona - antuka | ||||
24.10.21 finále | vs. Alexander Weis | 2-6, 7-67, 1-6 | detail zápasu |
Igor Solomatin - posledné zápasy
M15 Pescara - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Ortenzi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
02.08.21 kvalifik. | vs. Luca Castagnola | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | Gian Matias Di Natale - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Niccolo Inserra | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 L'Aquila - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Gianluca Centi Pizzutilli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Adam Jones | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Raphael Baltensperger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
25.08.20 kvalifik. | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
19.09.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.20 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-2, 6-74, 5-10 | detail zápasu | |
18.09.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Jackson Varney | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Lebedev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Hanyi Liu | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luke Issajenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Michael-John Every | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Boris Fassbender | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 1-6 | detail zápasu |