ZÁPAS
24.01.19 | 2. kolo | Pietro Rondoni | Nicolas Mejia | 3-6, 6-0, 7-64 | M25 Palm | antuka |
ŠTATISTIKY
Pietro Rondoni | Nicolas Mejia | |
1. podanie % | 49/89 (55%) | 56/108 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/49 (67%) | 36/56 (64%) |
Vyhrané body z 2.podania | 22/40 (55%) | 25/52 (48%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 47/108 (44%) | 34/89 (38%) |
Vyhrané body celkom | 102/197 (52%) | 95/197 (48%) |
Dvojchyby | 5 | 7 |
Esá | 2 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Pietro Rondoni | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Nicolas Mejia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pietro Rondoni | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Nicolas Mejia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Pietro Rondoni | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Nicolas Mejia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Pietro Rondoni | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-5 | Nicolas Mejia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pietro Rondoni | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Nicolas Mejia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pietro Rondoni | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Nicolas Mejia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pietro Rondoni | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Nicolas Mejia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Pietro Rondoni | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
3 | ||
0-0 | Nicolas Mejia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pietro Rondoni | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Nicolas Mejia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pietro Rondoni | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Nicolas Mejia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Pietro Rondoni | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Nicolas Mejia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pietro Rondoni | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Nicolas Mejia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pietro Rondoni | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Nicolas Mejia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Pietro Rondoni | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Nicolas Mejia | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3 | ||
7-64 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Pietro Rondoni vs. Nicolas Mejia - Vzájomné zápasy
28.02.19 | 2. kolo | Pietro Rondoni | Nicolas Mejia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
24.01.19 | 2. kolo | Pietro Rondoni | Nicolas Mejia | 3-6, 6-0, 7-64 | detail zápasu | M25 Palm | antuka |
Pietro Rondoni form & Nicolas Mejia form
Pietro Rondoni - posledné zápasy
M25 Sierre - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Lesa - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Casinalbo - antuka | ||||
05.07.21 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Jaimee Floyd Angele | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Genova - antuka | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Mateus Alves | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Gaiba - tráva | ||||
10.06.21 1. kolo | vs. Omar Giacalone | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.06.21 štvrťfinále | vs. Gonzalo Lama | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.06.21 1. kolo | vs. Jules Okala | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Vladislav Ivanov | 4-6, 0-3, - Pietro Rondoni - skreč | detail zápasu | |
Biella 5 - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Milan Welte | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Yvo Panak | 6-74, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Maximilian Dietel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Sascha Moeller | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
26.03.21 štvrťfinále | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.21 2. kolo | vs. Timo Legout | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.21 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. David Pichler | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Admir Kalender | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
14.03.21 finále | vs. Filip Misolic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.21 semifinále | vs. Damien Wenger | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.21 štvrťfinále | vs. Matteo Arnaldi | 4-6, 6-1, 3-0, Matteo Arnaldi - skreč | detail zápasu | |
11.03.21 2. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.21 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.02.21 kvalifik. | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.21 2. kolo kval. | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Max Houkes | 6-3, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Nicolas Mejia - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 6-73, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Louis Wessels | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Santiago Valle | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 7-63, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Omni Kumar | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Axel Nefve | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Andres Andrade | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Kovacevic | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Emilio Nava | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Alex Rybakov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Andres Andrade | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
03.02.24 | vs. Alex Knaff | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Chris Rodesch | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 6-72, 6-71 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Marlon Vankan | 6-0, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Kilian Feldbausch | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gerard Campana Lee | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Agustin Mastri | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 5-7, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
15.09.23 | vs. Vladyslav Orlov | 7-5, 4-6, 6-74 | detail zápasu |