ZÁPAS
24.08.17 | 2. kolo | Pietro Rondoni | Andres Gabriel Ciurletti | 6-0, 6-4 | Italy F26 | antuka |
ŠTATISTIKY
Pietro Rondoni | Andres Gabriel Ciurletti | |
1. podanie % | 36/63 (57%) | 37/58 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/36 (64%) | 20/37 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/27 (56%) | 6/21 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 32/58 (55%) | 25/63 (40%) |
Vyhrané body celkom | 70/121 (58%) | 51/121 (42%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
04.01.98, 26 rokov
14 897 $
04.01.98, 26 rokov
14 897 $
Pietro Rondoni vs. Andres Gabriel Ciurletti - Vzájomné zápasy
05.07.18 | štvrťfinále | Pietro Rondoni | Andres Gabriel Ciurletti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Italy F17 | antuka |
24.08.17 | 2. kolo | Pietro Rondoni | Andres Gabriel Ciurletti | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Italy F26 | antuka |
Pietro Rondoni form & Andres Gabriel Ciurletti form
Pietro Rondoni - posledné zápasy
M25 Sierre - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Lesa - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Casinalbo - antuka | ||||
05.07.21 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Jaimee Floyd Angele | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Genova - antuka | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Mateus Alves | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Gaiba - tráva | ||||
10.06.21 1. kolo | vs. Omar Giacalone | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.06.21 štvrťfinále | vs. Gonzalo Lama | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.06.21 1. kolo | vs. Jules Okala | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Vladislav Ivanov | 4-6, 0-3, - Pietro Rondoni - skreč | detail zápasu | |
Biella 5 - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Milan Welte | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Yvo Panak | 6-74, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Maximilian Dietel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Sascha Moeller | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
26.03.21 štvrťfinále | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.21 2. kolo | vs. Timo Legout | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.21 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. David Pichler | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Admir Kalender | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
14.03.21 finále | vs. Filip Misolic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.21 semifinále | vs. Damien Wenger | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.21 štvrťfinále | vs. Matteo Arnaldi | 4-6, 6-1, 3-0, Matteo Arnaldi - skreč | detail zápasu | |
11.03.21 2. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.21 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.02.21 2. kolo kval. | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.21 kvalifik. | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Max Houkes | 6-3, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Andres Gabriel Ciurletti - posledné zápasy
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-74, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Felipe Derdoy | 2-0, Felipe Derdoy - skreč | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Francisco Pini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Russo | 6-1, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Gino Romano | 4-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Gallego | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Felipe Derdoy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Karol Malirz | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Denis Constantin Spiridon | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Carnac - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Brun | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.23 2. kolo kval. | vs. Julian Gimenez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Tadeo Gaggiofatto | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Julian Cundom | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Tomas Martinez | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Bautista Leguizamon | 6-3, 6-2 | detail zápasu |