INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Pierre Faivre vs. Luka Pavlovic - Vzájomné zápasy
24.04.17 | kvalifik. | Pierre Faivre | Luka Pavlovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | France F9 | antuka |
Pierre Faivre form & Luka Pavlovic form
Pierre Faivre - posledné zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.03.22 kvalifik. | vs. Julien Dando | 2-6, 7-62, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
07.03.22 kvalifik. | vs. Hugo Pierre | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Tom Schonenberg | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Adrien Gobat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 0-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Dan Added | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.04.21 kvalifik. | vs. Fabian Fallert | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
15.03.21 kvalifik. | vs. Oscar Moraing | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Adrien Gobat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.21 kvalifik. | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.21 2. kolo kval. | vs. Jip Van Assendelft | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.21 štvrťfinále | vs. Tom Kocevar-Desman | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.21 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 5-7, 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
02.02.21 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
24.09.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.20 1. kolo | vs. Jules Marie | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 0-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Louis Tessa | 7-64, 3-6, 15-13 | detail zápasu | |
10.07.20 1. kolo | vs. Quentin Halys | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 5-7, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 7-5, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Dan Added | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Toulouse - tvrdý I. | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Alexis Musialek | 6-3, 6-5 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Nicolas Tepmahc | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Dominik Boehler | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Luka Pavlovic - posledné zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Josip Simundza | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Sandro Kopp | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Timo Stodder | 6-72, 6-1, 5-0, Timo Stodder - skreč | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Niccolo Baroni | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Ewen Lumsden | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Emilien Voisin | 1-6, - Luka Pavlovic - skreč | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 4-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 finále | vs. Andrej Nedic | 7-5, 3-1, Andrej Nedic - skreč | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Andrey Chepelev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Aldin Setkic | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.09.23 finále | vs. Dusan Obradovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Alessandro Bellifemine | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Quentin Folliot | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Nicolo Pozzani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 6-3 | detail zápasu |