Rusko
11.03.99, 25 rokov
11.03.99, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
16.05.88, 35 rokov
16.05.88, 35 rokov
Philipp Klimov vs. Igor Rud - Vzájomné zápasy
26.06.17 | 1. kolo kval. | Philipp Klimov | Igor Rud | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | Russia F2 | tvrdý |
Philipp Klimov form & Igor Rud form
Philipp Klimov - posledné zápasy
M25 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Yan Bondarevskiy | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sardor Pulatov | 2-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.19 kvalifik. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Kenneth Raisma | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Vasilenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kaarst - koberec | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.19 kvalifik. | vs. Yan Sabanin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Christopher Heyman | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.18 kvalifik. | vs. Jaime Fermosell Delgado | 6-0, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Leevi Saatela | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.11.18 kvalifik. | vs. Luigi Sorrentino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Hermanni Tiainen | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.18 kvalifik. | vs. David Quayle | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Russia F8 - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.18 kvalifik. | vs. Vladislav Dubinsky | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Mark Bogdanov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.08.18 kvalifik. | vs. Dmitry Myagkov | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Franco Feitt | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
13.08.18 kvalifik. | vs. Maksim Malyshev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.18 1. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Andrey Vorobyev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Igor Rud - posledné zápasy
Finland F3 - antuka | ||||
14.08.17 kvalifik. | vs. Leevi Saatela | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Mikko Rouvala | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Finland F2 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Roni Rikkonen | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.17 kvalifik. | vs. Gianluca Acquaroli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Philippe Roderich Matei | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Finland F1 - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Finn Bass | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Estonia F1 - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Nicholas Katzaros | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.17 kvalifik. | vs. Patrik Brydolf | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Soyfer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Lithuania F1 - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Evgenii Barbarin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Querol Cherigny | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Russia F2 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Philipp Klimov | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Russia F1 - tvrdý | ||||
19.06.17 kvalifik. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Vladislav Kashirin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Russia F7 - tvrdý I. | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Finland F3 - antuka | ||||
22.08.11 1. kolo | vs. Alexandre Penaud | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F17 - antuka | ||||
23.05.11 1. kolo | vs. Guillermo Alcorta-Olarra | 6-75, 1-4, - Igor Rud - skreč | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
23.10.10 1. kolo kval. | vs. Frantisek Cermak | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Belarus F4 - tvrdý I. | ||||
18.10.10 1. kolo | vs. Vadim Alekseenko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Russia F8 - antuka | ||||
06.09.10 1. kolo | vs. Ivan Anikanov | 6-73, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Belarus F1 - antuka | ||||
09.08.10 2. kolo | vs. Kiryl Harbatsiuk | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.10 1. kolo | vs. Dzmitry Zhyrmont | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Saransk Challenger - antuka | ||||
26.07.10 1. kolo kval. | vs. Alexander Lobkov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Penza Challenger - tvrdý | ||||
19.07.10 1. kolo kval. | vs. Alexander Zhurbin | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
05.07.10 1. kolo kval. | vs. Ignacio Moreno Jordan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.07.10 2. kolo kval. | vs. Marc Fornell-Mestres | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F21 - tvrdý | ||||
14.06.10 1. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F20 - koberec | ||||
07.06.10 1. kolo | vs. Martin Trueva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F17 - antuka | ||||
17.05.10 1. kolo | vs. Morgan Phillips | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F15 - antuka | ||||
03.05.10 1. kolo | vs. Steven Diez | 4-6, 3-6 | detail zápasu |