Veľká Británia
19.09.93, 30 rokov
19.09.93, 30 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
15.09.99, 24 rokov
15.09.99, 24 rokov
Philip Sikman vs. Adam Bronka - Vzájomné zápasy
28.01.18 | 2. kolo kval. | Philip Sikman | Adam Bronka | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Tunisia F4 | tvrdý |
Philip Sikman form & Adam Bronka form
Philip Sikman - posledné zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Ahmed Adel Ibrahim | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Sherif Makhlouf | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Adam Zuev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Amin Oueslati | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Max Benaim | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 6-1, 6-77, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Loic Ratsaratany | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Francis Pare | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Uladzislau Zhuk | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Niccolo Inserra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.12.19 kvalifik. | vs. Petr Michnev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Dean Thurner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Kyler Jirasook | 3-6, 3-2, Kyler Jirasook - skreč | detail zápasu | |
20.10.19 2. kolo kval. | vs. Charles Force | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Gianfranco Panta | 6-3, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Mattia Rossi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Tristan Da Lio | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F45 - tvrdý | ||||
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Raffaele Giuliano | 3-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F44 - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Palosi | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Tunisia F43 - tvrdý | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 2-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F42 - tvrdý | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Austin Rapp | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Adam Bronka - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Fons Van Sambeek | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Adityavikram Singh Mann | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Sahil Sarang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 0-6, 0-3, - Adam Bronka - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.01.23 2. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Uta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Tom Evans | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Qian Sun | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Jerome Iaconi | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Boopathy Sakthivel | 6-1, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Hyeondeok Yoon | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Yeongseok Jeong | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-4, 0-6, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Lodz - antuka | ||||
26.07.22 kvalifik. | vs. Przemyslaw Michocki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.22 1. kolo kval. | vs. Sean Hess | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Bytom - antuka | ||||
06.06.22 1. kolo kval. | vs. Facundo Yunis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Petar Teodorovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Loic Cloes | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
03.01.22 2. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Coccioli | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Max Cunat | 6-2, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Egor Tsarapkin | 1-6, 6-75 | detail zápasu |