Dánsko
09.12.86, 37 rokov
09.12.86, 37 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Philip Orno vs. Benjamin Bonzi - Vzájomné zápasy
27.04.15 | 1. kolo | Philip Orno | Benjamin Bonzi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Turkey F17 | tvrdý |
Philip Orno form & Benjamin Bonzi form
Philip Orno - posledné zápasy
Egypt F11 - tvrdý | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 7-5, - Philip Orno - skreč | detail zápasu | |
Egypt F10 - tvrdý | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Garry Tokas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.17 kvalifik. | vs. Petr Hajek | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Mirko Cutuli | 1-6, 2-4, Mirko Cutuli - skreč | detail zápasu | |
Greece F11 - tvrdý | ||||
23.11.16 1. kolo | vs. Stylianos Perdikogiannis | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.16 2. kolo kval. | vs. Adam Skalsky | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.16 kvalifik. | vs. Melik Feler | 6-4, 3-0, Melik Feler - skreč | detail zápasu | |
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Manolis Glezos | 7-5, 2-0, Manolis Glezos - skreč | detail zápasu | |
Greece F10 - tvrdý | ||||
14.11.16 2. kolo kval. | vs. Milos Nikolic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Luke Saunders | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Greece F2 - tvrdý | ||||
28.03.16 1. kolo kval. | vs. Wilfredo Gonzalez | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Greece F1 - tvrdý | ||||
22.03.16 1. kolo | vs. Daniel Appelgren | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.16 kvalifik. | vs. Vitalii Shcherba | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.16 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.16 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F39 - tvrdý | ||||
28.09.15 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F38 - tvrdý | ||||
21.09.15 1. kolo | vs. Alexander Babanine | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.15 kvalifik. | vs. Sefa Suluoglu | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.15 2. kolo kval. | vs. Yanik Kaelin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
20.07.15 2. kolo kval. | vs. Thomas-Cristian Hodel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.07.15 kvalifik. | vs. Radu Ogarca | - | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
13.07.15 2. kolo kval. | vs. Riccardo Siciliano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.07.15 kvalifik. | vs. Alexander Cozbinov | 6-75, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
06.07.15 kvalifik. | vs. Darius Florin Bragusi | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.15 1. kolo kval. | vs. Danylo Veremeychuk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.07.15 2. kolo kval. | vs. Cristian Harcila | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F18 - tvrdý | ||||
04.05.15 kvalifik. | vs. Yahor Yatsyk | 6-3, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
04.05.15 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.05.15 2. kolo | vs. Altug Celikbilek | 6-4, 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
04.05.15 2. kolo kval. | vs. Igor Perunov | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Benjamin Bonzi - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 6-76, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Raphael Collignon | 5-7, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Siddhant Banthia | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 6-73, 6-74, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Dusan Lajovic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Pedro Martinez Portero | 6-76, 6-71 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Hugo Gaston | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Arthur Fery | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 7-65, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Giulio Zeppieri | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Oscar Otte | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Norbert Gombos | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Luca Nardi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 7-62, 7-63 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Tomas Machac | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Benoit Paire | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
17.09.23 finále | vs. Maxime Cressy | 3-6, 0-2, - Benjamin Bonzi - skreč | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Matteo Martineau | 6-4, 6-4 | detail zápasu |