ZÁPAS
02.06.14 | 2. kolo kval. | Philipp Davydenko | Maxim Geraskin | 6-0, 6-0 | Russia F4 | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
26.11.85, 38 rokov
26.11.85, 38 rokov
Philipp Davydenko vs. Maxim Geraskin - Vzájomné zápasy
02.06.14 | 2. kolo kval. | Philipp Davydenko | Maxim Geraskin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Russia F4 | antuka |
Philipp Davydenko form & Maxim Geraskin form
Philipp Davydenko - posledné zápasy
Prague Challenger - antuka | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Tak Khunn Wang | 5-7, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Germany F8 - antuka | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Lynn Max Kempen | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Germany F6 - antuka | ||||
08.07.18 finále | vs. Louis Wessels | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
07.07.18 semifinále | vs. Peter Nagy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.07.18 2. kolo | vs. Milan Welte | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.07.18 štvrťfinále | vs. Vasile Antonescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
03.07.18 1. kolo | vs. Johann Willems | 4-0, Johann Willems - skreč | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
01.06.18 štvrťfinále | vs. Bruno Sant'Anna | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.18 2. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.18 1. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Stepan Pecak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Patrick Mayer (GER) | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
25.05.18 štvrťfinále | vs. Bruno Sant'Anna | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.18 2. kolo | vs. Robin Stanek | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.18 1. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Portugal F7 - antuka | ||||
11.04.18 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 6-4, 2-6, 2-3, - Philipp Davydenko - skreč | detail zápasu | |
10.04.18 kvalifik. | vs. Dan Dowson | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.18 2. kolo kval. | vs. Fabio Coelho | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
France F6 - tvrdý I. | ||||
21.03.18 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.18 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.18 kvalifik. | vs. Maxime Niziolek | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Maikel Borg | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Russia F3 - tvrdý I. | ||||
14.03.18 2. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.18 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Russia F2 - tvrdý I. | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Petr Arkhipov | 6-73, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Russia F1 - tvrdý I. | ||||
02.03.18 štvrťfinále | vs. Alexander Igoshin | 4-6, 0-2, - Philipp Davydenko - skreč | detail zápasu | |
01.03.18 2. kolo | vs. Andrei Levine | Andrei Levine - nenastúpil(a/i) | detail zápasu |
Maxim Geraskin - posledné zápasy
M15 Moscow - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Russia F8 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Petr Arkhipov | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Victor Baluda | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
13.08.18 kvalifik. | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Anton Desyatnik | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Denis Matsukevitch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Bulat Galiev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Egor Shutov | 2-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Sagadat Ayap | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Daniil Kim | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Russia F2 - tvrdý I. | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Malyshev | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Russia F1 - tvrdý I. | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
16.08.17 1. kolo | vs. Oleksandr Bielinskyi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Kamil Selehetdinov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.17 kvalifik. | vs. Aleksandr Malyshev | 6-73, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Anton Galkin | 7-61, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Russia F5 - tvrdý | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Sergey Teteryukov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Russia F4 - tvrdý | ||||
25.07.17 1. kolo | vs. Dmitry Mnushkin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.17 kvalifik. | vs. Mikhail Galyamov | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Artem Karamalak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Russia F3 - tvrdý | ||||
03.07.17 kvalifik. | vs. Vladimir Korolev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Eremey Kotselyuk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Russia F2 - tvrdý | ||||
28.06.17 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
27.06.17 1. kolo | vs. Pavel Filin | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Alexander Ovcharov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Philipp Skvortsov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Russia F1 - tvrdý | ||||
19.06.17 kvalifik. | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | detail zápasu |