ZÁPAS
12.01.17 | 2. kolo | Petr Michnev | David Poljak | 6-3, 3-6, 7-5 | Germany F1 | koberec |
ŠTATISTIKY
Petr Michnev | David Poljak | |
1. podanie % | 52/84 (62%) | 60/99 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 45/52 (87%) | 45/60 (75%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/32 (44%) | 16/39 (41%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 38/99 (38%) | 25/84 (30%) |
Vyhrané body celkom | 97/183 (53%) | 86/183 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá | 9 | 5 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Petr Michnev vs. David Poljak - Vzájomné zápasy
12.01.17 | 2. kolo | Petr Michnev | David Poljak | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | Germany F1 | koberec |
12.10.16 | 1. kolo | Petr Michnev | David Poljak | 6-77, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Czech Republic | koberec |
11.08.16 | 2. kolo | Petr Michnev | David Poljak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Slovakia F3 | antuka |
11.07.16 | 1. kolo | Petr Michnev | David Poljak | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | Czech Republic | antuka |
Petr Michnev form & David Poljak form
Petr Michnev - posledné zápasy
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - skreč | detail zápasu | |
08.06.21 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
David Poljak - posledné zápasy
Ostrava Challenger - antuka | ||||
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Robert Strombachs | 6-75, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. James Watt | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
02.04.24 kvalifik. | vs. Nikita Ianin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Joe Tyler | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Alex Knaff | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Lucas Poullain | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Stijn Pel | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Tibo Colson | 7-64, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 6-74, 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Paul Jubb | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Hazem Naow | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Henrik Bladelius | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jakub Filip | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Henri Haupt | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Mikel Martinez | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-72, 13-11 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 7-67, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Daniel Paty | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Eliakim Coulibaly | - David Poljak - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu |