ZÁPAS
26.08.19 | 2. kolo kval. | Petr Michnev | Daniel Paty | 6-75, 7-60, 10-6 | M15 Bratislava | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Petr Michnev vs. Daniel Paty - Vzájomné zápasy
26.08.19 | 2. kolo kval. | Petr Michnev | Daniel Paty | 6-75, 7-60, 10-6 | detail zápasu | M15 Bratislava | antuka |
Petr Michnev form & Daniel Paty form
Petr Michnev - posledné zápasy
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - skreč | detail zápasu | |
08.06.21 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Daniel Paty - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Adrian Bodmer | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. David Poljak | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 7-63, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Matej Rudolf | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Juan Bautista Torres | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.23 štvrťfinále | vs. Jiri Barnat | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Lukas Rosol | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Filip Duda | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Andrew Paulson | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Jiri Barnat | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 7-66, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
30.07.23 finále | vs. Nicola Kuhn | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.23 semifinále | vs. Liam Gavrielides | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.23 štvrťfinále | vs. Philip Florig | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 4-0, Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. David Fix | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Louis Wessels | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-2, 6-1 | detail zápasu |