Petr Michnev vs. Aliaksandr Prudnikau 13.08.2019

Petr Michnev vs. Aliaksandr Prudnikau 13.08.2019 - M25+H Bydgoszcz - porovnanie

ZÁPAS

13.08.19kvalifik.Petr Michnev Aliaksandr Prudnikau 6-2, 6-2 Poland M25+H Bydgoszcz antuka

ŠTATISTIKY

Petr MichnevAliaksandr Prudnikau
1. podanie %26/41 (63%)34/55 (62%)
Vyhrané body z 1.podania23/26 (88%)16/34 (47%)
Vyhrané body z 2.podania9/15 (60%)11/21 (52%)
Vyhrané body z returnu28/55 (51%)9/41 (22%)
Vyhrané body celkom60/96 (63%)36/96 (38%)
Dvojchyby35
Esá10

ŠTATISTIKY

1
Petr Michnev Petr Michnev podáva0-0
0-0, 0-15, 15-15
1-0Aliaksandr Prudnikau Aliaksandr Prudnikau podáva
0-0, 15-0
Petr Michnev Petr Michnev podáva2-0
0-0
3-0Aliaksandr Prudnikau Aliaksandr Prudnikau podáva
Petr Michnev Petr Michnev podáva3-1
0-0, 30-0, 40-0
4-1Aliaksandr Prudnikau Aliaksandr Prudnikau podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30
Petr Michnev Petr Michnev podáva4-2
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
5-2Aliaksandr Prudnikau Aliaksandr Prudnikau podáva
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40
6-2
2
Petr Michnev Petr Michnev podáva0-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
1-1Aliaksandr Prudnikau Aliaksandr Prudnikau podáva
0-0
Petr Michnev Petr Michnev podáva2-1
0-0, 15-0, 15-15
Petr Michnev Petr Michnev podáva4-2
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
5-2Aliaksandr Prudnikau Aliaksandr Prudnikau podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, A-40[BP]
6-2

Petr Michnev
Česká republika
03.08.89, 30 rokov




872
14
91 509 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
21.10.95, 24 rokov







Aliaksandr Prudnikau
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Petr Michnev vs. Aliaksandr Prudnikau - Vzájomné zápasy

13.08.19kvalifik.Petr MichnevAliaksandr Prudnikau6-2, 6-2 detail zápasuPoland M25+H Bydgoszcz antuka

Petr Michnev - posledné zápasy

Slovakia M15 Trnava - tvrdý I.
28.02.20
štvrťfinále
vs. Karlis Ozolins6-74, 6-73 prehradetail zápasu
27.02.20
2. kolo
vs. Jonas Trinker4-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Filip Duda6-4, 6-3 výhradetail zápasu
25.02.20
kvalifik.
vs. Filip Duda7-5, 6-3 výhradetail zápasu
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Eric Talac6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Germany M15 Oberhaching - tvrdý I.
16.02.20
2. kolo kval.
vs. Liam Gavrielides6-75, 6-3, 7-10 prehradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Daniil Tsebrenko6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
06.12.19
štvrťfinále
vs. Calvin Hemery3-6, 6-75 prehradetail zápasu
05.12.19
1. kolo
vs. Florian Lakat6-1, 6-72, 6-4 výhradetail zápasu
05.12.19
2. kolo
vs. Gauthier Onclin6-1, 6-2 výhradetail zápasu
02.12.19
kvalifik.
vs. Philip Sikman6-3, 6-2 výhradetail zápasu
02.12.19
2. kolo kval.
vs. Daniil Zhibul6-1, 6-1 výhradetail zápasu
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Oscar Galimardanov4-6, 7-63, 10-3 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Shinnosuke Hiramatsu6-1, 4-6, 7-10 prehradetail zápasu
Czech Republic M15 Milovice - tvrdý I.
14.11.19
2. kolo
vs. Jan Satral6-74, 2-6 prehradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Vladimir Ivanov6-3, 6-4 výhradetail zápasu
12.11.19
kvalifik.
vs. Yvo Panak6-3, 6-4 výhradetail zápasu
11.11.19
1. kolo kval.
vs. Vitek Horak6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Prague - tvrdý I.
04.11.19
1. kolo kval.
vs. Remy Bertola4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Czech Republic M15 Opava - koberec
01.11.19
štvrťfinále
vs. Petr Nouza6-76, 5-7 prehradetail zápasu
31.10.19
2. kolo
vs. Antonin Stepanek6-3, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Vit Kopriva6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Liberec - koberec
27.10.19
finále
vs. Andrew Paulson6-73, 1-6 prehradetail zápasu
26.10.19
semifinále
vs. Christian Samuelsson6-2, 7-63 výhradetail zápasu
25.10.19
štvrťfinále
vs. Adrian Bodmer6-3, 3-6, 7-65 výhradetail zápasu
24.10.19
2. kolo
vs. Robin Stanek6-3, 6-2 výhradetail zápasu
23.10.19
1. kolo
vs. Lucas Catarina6-1, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
22.10.19
kvalifik.
vs. Kristian Kubik6-2, 6-4 výhradetail zápasu
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Lasse Muscheites6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Olomouc - koberec
18.10.19
štvrťfinále
vs. Robin Stanek5-7, 4-6 prehradetail zápasu

Aliaksandr Prudnikau - posledné zápasy

Kazakhstan M25 Aktobe - tvrdý I.
17.02.20
1. kolo kval.
vs. Aliaksandr Liaonenka3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Kazakhstan M25 Aktobe - tvrdý I.
10.02.20
1. kolo kval.
vs. Aliaksandr Liaonenka4-6, 6-73 prehradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
15.12.19
1. kolo kval.
vs. Leonardo Taddia2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
09.12.19
2. kolo kval.
vs. Diego Fernandez Flores1-6, 3-6 prehradetail zápasu
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Bo Cautaerts7-5, 1-6, 11-9 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Michael Zhu6-3, 4-6, 4-10 prehradetail zápasu
Uzbekistan M15 Bukhara - tvrdý
15.10.19
kvalifik.
vs. Aziz Dadabaev3-6, 2-6 prehradetail zápasu
14.10.19
1. kolo kval.
vs. Mirfayz Nizomov6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Uzbekistan M15 Karshi - tvrdý
08.10.19
kvalifik.
vs. Sergey Shipilov4-6, 4-6 prehradetail zápasu
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Naesar Jewoor6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Kazakhstan M25 Almaty - tvrdý
25.09.19
1. kolo
vs. Artem Dubrivnyy1-6, 4-6 prehradetail zápasu
24.09.19
kvalifik.
vs. Victor Gurevich7-5, 6-4 výhradetail zápasu
23.09.19
1. kolo kval.
vs. Zhanibek Temirtasov6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Kazakhstan M25 Ust - tvrdý
28.08.19
1. kolo
vs. Edan Leshem2-6, 1-6 prehradetail zápasu
27.08.19
kvalifik.
vs. Shokhrukh Gayratov6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Belarus M15 Minsk - tvrdý
21.08.19
1. kolo
vs. Michal Konecny1-6, 0-6 prehradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Mikhail Yehayan7-5, 6-4 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Aliaksey Matsiush6-4, 7-62 výhradetail zápasu
Poland M25+H Bydgoszcz - antuka
13.08.19
kvalifik.
vs. Petr Michnev2-6, 2-6 prehradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Peter Samosi6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Poland M15 Koszalin - antuka
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Vrba1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Austria M15 Wels - antuka
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Tomas Liska6-75, 0-3, - Aliaksandr Prudnikau - skrečprehradetail zápasu
Estonia M15 Parnu - antuka
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Martins Rocens4-6, 6-4, 6-10 prehradetail zápasu
Kazakhstan M15 Almaty - tvrdý
10.07.19
1. kolo
vs. Shonigmatjon Shofayziyev6-4, 6-75, 3-6 prehradetail zápasu
09.07.19
kvalifik.
vs. Damir Makhmudov6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
28.05.19
1. kolo kval.
vs. Joao Antonio Borges6-2, 6-1 výhradetail zápasu
28.05.19
kvalifik.
vs. Marco Saffratti3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Tommaso Carnevale-Miino1-6, 3-6 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
24.04.19
1. kolo
vs. Neel Rajesh3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
17.04.19
1. kolo
vs. Niklas Guttau1-6, 0-6 prehradetail zápasu
<